PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
2.99
Aqua Monaco Wild Berry
Aqua Monaco Wild Berry

Aqua Monaco Wild Berry

Tūris
0.75
Kilmė
Vokietija
Prekės ženklas
Aqua Monaco
Speciali kaina 2,99 € + 0,10 € užstato mokestis
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 4260322152542

Aqua Monaco Wild Berry

Saldus vaisinis miško uogų skonis ir aštrus kartumas apibūdina šio limonado skonio profilį. Rožinis limonadas, ypač tinkamas tiems, kurie vengia rožių limonado, bet nori išbandyti rožinį G&T.

Details

Aqua Monaco prekinis ženklas gimė iš idėjos tiekti mineralinį vandenį vietinei Miuncheno rinkai, tačiau iki šių dienų atsirado kur kas daugiau įvairovės asortimente: limonadai, tonikai ir organiniai gaivieji gėrimai. Nuo 2018 metų sausio mėnesio, atsižvelgiant į pasaulines ekologijos problemas, Aqua Monaco tapo 100 % neutralūs klimatui, bei veganams tinkami produktai. Savo iniciatyva „Good Monaco“ remia socialinius, kultūrinius bei tvarumą skatinančius projektus. Įmonė bendradarbiauja su barmenais, virėjais, menininkais, dizaineriais, viešbučių vadovais ir žinomais prekių ženklais, nuolat kuria naujus konceptus, receptus, produktus, akcijas ir veiklas. Tai modernus, novatoriškas, šiuolaikines tendencijas atspindintis prekinis ženklas.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]