PART OF AMBER BEVERAGE GROUP
Visos kategorijos
60
Arinzano Gran Vino Tempranillo 2008

Arinzano Gran Vino Tempranillo 2008

Stiprumas
14%
Tūris
0,75 l
Spalva / Skonis
Raudonasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
16-18⁰C
Prekės ženklas
Arinzano
Kilmė / Regionas
Ispanija / Navara
Apeliacija
Pago de Arinzano
Vynuogės
Tempranillo
Brandinimas
14 mėnesių
Dera su
60,00 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 8410062480078
Details

Daromas iš dukart rankomis atrinktų Tempranillo vynuogių, išaugintų ypatingame Pago de Arínzano vynuogyne. Būdinga ryški granato raudonumo spalva ir įspūdingi juodųjų uogų (gervuogių, mėlynių) aromatai su medžio, akmens ir dūmo natomis. Skonis sodrus, tačiau švelnus, elegantiškas.

GAMINTOJAS

Arinzano - pirmasis vyno ūkis Šiaurės Ispanijoje, įvertintas aukščiausiu Pago statusu. Įsikūręs Navaros regione, pusiaukelėje tarp Riochos ir Bordo. Iš 355 ha ūkiui priklausančios žemės 128 hektarus užima vynuogynai. Ūkis dėl savo puikių vynuogynų yra vertinamas jau nuo 11 a. Ūkis turi ypatingą mikroklimatą, idealiai tinkamą aukščiausios kokybės vynuogėms. Naujieji šeimininkai atsodino vynuogynus, kiekvieną vynuogių veislę derindami su labiausiai jai tinkamais žemės plotais. Jie restauravo istorinius pastatus bei pastatė ultra modernią vyninę. 21 a. pradžioje Jo Didenybė Ispanijos karalius Juanas Carlosas inauguravo Arínzano vyninę.

 

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestuose gausite ne vėliau kaip per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: ADLT.e-commerce@amberbev.com