PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
13.49
Barbuda Rum Spiced
Barbuda Rum Spiced

Barbuda Rum Spiced

Tūris
0,7 l
Stiprumas
35%
Kilmė
EU
Prekės ženklas
Barbuda
Kiekis pakuotėje
12
13,49 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 4740034015941

Barbuda romas yra Karibų romų mišinys.

 

Barbuda Rum Spiced - Karibų romo ir įvairių prieskonių mišinys. Stipraus skonio su džiovintų vaisių, slyvų ir apelsinų natomis.

 

Details

BARBUDA yra maža sala, esanti Rytų Karibuose, sudaranti Antigvos ir Barbudos suverenios sandraugos tautos dalį. Ši egzotiška sala yra tarp Karibų jūros ir Atlanto vandenyno. Karibų salos garsėja ne tik savo ypatingo grožio paplūdimiais, bet ir romo gamyba. Romo gamybos istorija prasidėjo 1700-ųjų pabaigoje, kai pirmą kartą cukranendrės pateko į salą ir greitai tapo populiariausiai kultūra žemės ūkyje/plantacijose. Cukranendrių šalutiniai produktai, tokie kaip melasa arba cukranendrių sultys, yra pagrindiniai ingredientai gaminant romą fermentacijos ir distiliavimo būdu. Karibų romo gamintojai praleido daug metų tobulindami distiliavimo, brandinimo ir maišymo procesą, todėl šiandien geriausi pasaulio romai yra siejami su Karibų regionu.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]