PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
26.99
Bayou Reserve
Bayou Reserve

Bayou Reserve

Tūris
0,7 l
Stiprumas
40%
Kilmė
JAV
Prekės ženklas
Bayou rum
Kiekis pakuotėje
6
26,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 849113016511

Bayou Reserve – kraftinis romas, gaminamas Amerikos cukranendrių tėvynėje Luizianoje, privačioje romo distilerijoje Louisiana Spirits LLC iš Luizianoje augančių cukranendrių. Tai ypatingai švelnaus ir subalansuoto skonio tamsusis romas, fermentuotas naudojant unikalias Bayou cukranendrių mieles, distiliuotas variniuose distiliatoriuose, brandintas Solera metodu amerikietiško ąžuolo burbono statinėse. Aromate dominuoja kreminės vanilės natos su obuolio ir cinamono užuominomis. Skonyje atsiskleidžia vaisių ir deginto ąžuolo natos. Kiekvienas butelis sunumeruotas ir pasirašytas gamintojo.

Žymės : RUM , Bayou rum
Details

Louisiana Spirits LLC - privati romo distilerija, įsikūrusi Amerikos cukranendrių tėvynėje Luizianoje, Lacassine miestelyje. Gamintojas naudoja tik vietinių ūkininkų tiekiamas cukranendres.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]