PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos

Amber

"Black Russian” kokteilį 1949 m. sukūrė Briuselio viešbučio „Metropole“ barmenas  Gustave Tops. Šį kokteilį jis sumaišė ypatingai viešbučio viešniai -  Perle Mesta, kuri neseniai buvo paskirta JAV ambasadore Liuksemburge.

Tęsti skaitymą"Black Russian" kokteilio istorija ir gamyba
„Old Fashioned” kokteilio istorija ir gamyba

„Old Fashioned“ yra vienas iš seniausiai žinomų kokteilių. Nors yra daug pasakojimų ir legendomis apipintų istorijų, kokia jo kilmė, daugelis mano, kad pirmą kartą jis buvo sumaišytas ir patiektas „Pendennis“ džentelmenų klube Lousivilyje, Kentukyje, 1881 metais, o receptą sugalvojo barmenas Martinas Cuneo, pagerbdamas garsiųjį Kentukio distilerį-pulkininką Jamesą E. Pepperą.

Tęsti skaitymą„Old Fashioned” kokteilio istorija ir gamyba
Labiausiai vertinami vyno prekės ženklai

Kaip ir kiekvienais metais įtakingasis Didžiosios Britanijos žurnalas „Drinks International“ pristatė 2021 metų “Pasaulio labiausiai vertinamų vyno prekių ženklų” (The World's Most Admired Wine Brands) sąrašą.

 

Tęsti skaitymąLabiausiai vertinami vyno prekės ženklai

Visos prekės nuo 7 iki 9 iš 11

Rodyti puslapyje
Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]