PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
39.99
Bumbu XO
Bumbu XO

Bumbu XO

Tūris
0,7 l
Stiprumas
40%
Kilmė
Panama
Prekės ženklas
Bumbu
Kiekis pakuotėje
6
39,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 0813497006154

Romas brandinamas iki 18 metų burbono statinėje ir finišuojamas Ispaniškoje balto ąžuolo šerio statinėje, tam kad išgauti subalansuotą romo skonį. Romas distiliuojamas ir brandinamas Panamoje. Jaučiamas iriso, skrudinto ąžuolo, vanilės, apelsino žievelės, pipirų aromatas. Taip pat jaučiamas lengvas kavos skonis. Bumbu XO puikiai tinka kokteiliavimui arba vartojant gryną su ledu.

Details

GAMINTOJAS

16 ir 17 amžiuose Pietų Indijos jūreiviams bei prekybininkams nepatiko tradicinio romo skonis, todėl jie pradėjo jį maišyti su Karibų vaisias bei vietiniais prieskoniais, taip atsirado „Bumbu“ romas. Šis receptas išliko iki šių dienų, todėl gamyboje nenaudojami dirbtiniai priedai ar skonio stiprikliai. Šis romas gaminamas istorinėje Barbadoso distilerijoje, įkurtoje 1893 metais. „Bumbu“ romas autentiška Karibų legenda, meistriškai rankomis maišomas romas iš kruopščiai atrinktų vietinių prieskonių.

 

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: ADLT.e-commerce@amberbev.com