PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
38.99
Bumbu XO
Bumbu XO

Bumbu XO

Tūris
0,7 l
Stiprumas
40%
Kilmė
Panama
Prekės ženklas
Bumbu
Kiekis pakuotėje
6
38,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 0813497006154

Bumbu XO romas pasižymi kavos, vanilės bei deginto ąžuolo natomis, persipinančiomis su saldžios karamelės, apelsinų žievelės bei prieskonių natomis.

Brandinimas: iki 18 metų balto amerikietiško ąžuolo statinėse, kuriose buvo laikomas burbonas, bei sherry vyno statinėse iš Andalūzijos.

Details

Tai autentiškas Karibų romas, gaminamas istorinėje Barbadoso distilerijoje, veikiančioje nuo 1893 metų.

Romo pavadinimas kilo nuo žodžio “Bumbu”. Būtent taip XVI-XVII amžiuje buvo vadinamas romo, vaisių bei prieskonių mišinys Barbadose, kurį sukūrė Vakarų Indijų (angl. West Indies – grupė Europos valstybėms priklausiusių kolonijų valdų Karibų jūros regione) jūreiviai, norėdami lengvesnės alternatyvos romui, kur būtų ne taip ryškiai jaučiamas spirito skonis.

Visi Bumbu romo receptūroje naudojami prieskoniai yra kruopščiai atrinkti rankomis, o ingredientai bei jų proporcijos yra iki šių dienų saugomos paslaptyje.

 

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]