PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
35.99
Calvados Boulard Grand Solage (dėž.)
Calvados Boulard Grand Solage (dėž.)

Calvados Boulard Grand Solage (dėž.)

Tūris
0,7 l
Stiprumas
40%
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Boulard
Kilmė
Prancūzija
35,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 3152908126232

„Calvados Boulard" Grand Solage yra pagamintas pačioje Normandijos širdyje, garsiajame Pays d'Auge regione. Gamintojai naudoja net 120 obuolių rūšių, kad pagamintų sidrą, kuris vėliau dukart distiliuojamas ir brandinamas statinėse. Taip gaunamas sodraus, turtingo skonio kalvadosas.

Details

Kalvadosas - tai alkoholinis gėrimas, gaminamas iš obuolių sidro distiliacijos būdu. Skirtingų veislių obuoliai surenkami ankstyvą rudenį, brandinami, o vėliau iš jų spaudžiamos sultys, kurios fermentuojamos. Gautas sidras distiliuojamas ir brandinamas ąžuolo statinėse ne mažiau kaip 3 metus. Kalvadosas gaminamas Prancūzijos šiaurės vakaruose, Normandijos regione. Kalvadoso kilmės taisyklės (Appellation d'Origine Controlee) apibrėžia 3 zonas, kuriose gali būi gaminamas kalvadosas. Pays d'Auge regionas yra griežtesnio reglamentavimo zona, kurioje taikomi papildomi kokybės reikalavimai.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]