PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
52
Cenote™ Reposado
Cenote™  Reposado

Cenote™ Reposado

Tūris
0,7 l
Stiprumas
40%
Kilmė
Meksika
Prekės ženklas
Cenote
Kiekis pakuotėje
6
52,00 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 7503023613255

Cenote Tequila Reposado yra lengvai gelsvos spalvos tekila, kurios aromate ir skonyje atsiskleidžia vanilės, medienos, prieskonių bei žalių daržovių natos.

Brandinta 3 mėnesius amerikietiško ąžuolo statinėse.

Žymės : TEQUILA , Cenote
Details

Cenote – tai gėlo vandens baseinai, randami Jukatano pusiasalyje, pietryčių Meksikoje, susidarę sugriuvus porėtoms kalkakmenio uolienoms. Majų gentis kūrėsi kaimuose šalia šių „šventųjų šulinių“, nes tikėjo, kad jie yra portalas kalbėtis su dievais.

Cenote Tequila gaminama Fábrica de Tequilas Finos distilerijoje, esančioje Tequila mieste. Tyras vulkaninis vanduo, naudojamas Cenote Tequila gamyboje, yra išgaunamas iš artezinio šulinio, esančio pačioje distilerijoje virš Jalisco ugnikalnio. Siekdami pagaminti aukščiausios kokybės tekilą, 100% mėlynoji agava yra auginama iki pilnos brandos (mažiausiai 6-7 metus), Jalisco žemumų regione. Būtent šio regiono agava pasižymi „žaliomis“ skonio natomis. Agavos augalų širdys – piños – supjaustomos į 2–4 vienodo dydžio dalis, kad būtų užtikrintas tolygus skrudinimas, o paskui rankomis, kaip plytos viena ant kitos, dedamos į garų krosnį. Jos skrudinamos 10–12 valandų, kol krakmolas virsta cukrumi. Vėliau piños yra susmulkinamos ir sumaišomos su vandeniu, o šis mišinys perleidžiamas per volelius, kad išspaustų daug cukraus turinčių sulčių, vadinamų „medaus vandeniu“. Šis skystis yra perkeliamas į nerūdijančio plieno talpyklas, kur pasitelkiant natūralias mieles, fermentacija vyksta iki 3 dienų. „Double Pot“ distiliacijai yra naudojamos vario bei nerūdijančio plieno talpyklos, kurios padeda atskleisti geriausias Cenote tekilos skonio savybes.

„Master Distiller“ Arturo Fuentes ir „Master Blender“ Luís Alejandro García Páez prižiūri kiekvieną Cenote Tequila gamybos žingsnį, kad būtų užtikrinta aukščiausia tekilos kokybė.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]