PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
15.49
Chateau Cavalier Grand Cavalier Cotes de Provance AOC
Chateau Cavalier Grand Cavalier Cotes de Provance AOC

Chateau Cavalier Grand Cavalier Cotes de Provance AOC

Stiprumas
13%
Tūris
0,75 l
Spalva / Skonis
Rausvasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
10-12⁰C
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Chateau Castel
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Provansas
Apeliacija
Cotes de Provance AOC
Vynuogės
Įvairios
Dera su
15,49 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 3211209987581
Details

Vynuogynas 2000 metais tapo Castel nuosavybe ir buvo visiškai atnaujintas. Chateau Cavalier vardas kildinamas iš mažo upelio tekančio šioje vietovėje šalia Massif des Maures kalnų grandinės. Šiandien tai vienas svarbiausių ūkių rausvojo vyno gamyba garsėjančiame regione.

Teritorija užima 132 ha.

Vynas pasižymi ličio šviesiai rožine spalva. Pasižymi raudonųjų vaisių (aviečių, raudonųjų serbentų), citrusinių (greipfrutų, ličių) bei prieskonių aromatais.

GAMINTOJAS

Pagal vyno pardavimus Castel yra Nr. 1 kompanija Prancūzijoje ir Europoje bei Nr.3 kompanija pasaulyje. Įkurta 1949 metais Bordo mieste. Įkūrėjai – 9 brolių ir seserų Castel šeima. 50-ais ir 60-ais metais kompanijos plėtra rėmėsi vyno pilstymo gamyklų steigimu ir konkuruojančių kompanijų įsigyjimu. Nuo 60-ųjų pabaigos kompanija pradėjo įsigyti aukštos kokybės Chateau vynų gamintojus.

 

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: ADLT.e-commerce@amberbev.com