PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
16.99
Chateau Ferrande Graves Blanc AOC
Chateau Ferrande Graves Blanc AOC

Chateau Ferrande Graves Blanc AOC

Stiprumas
13%
Tūris
0,75 l
Spalva / Skonis
Baltasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
8-10⁰C
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Chateau Castel
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Bordo
Apeliacija
Graves A.O.P.
Vynuogės
Sauvignon Blanc, Sauvignon Gris, Semillon
16,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 3211209134442
Details

Įsikūręs Castres sur Gironde kaime, Château Ferrande stovi gražios kedrais apsodintos alėjos gale.

Vienas iš svarbiausių Ferrande bruožų yra jo dirvožemio sudėtis - akmenuotas Guntzian žvyras, kuris suteikia tvirtą struktūrą ir eleganciją. Château Ferrande sodinimo tankis yra 9 600 vynmedžių hektare, todėl pagrindinis dėmesys skiriamas maksimaliai koncentracijai pasiekti. 

Vynas pasižymi citrusinių vaisių aromatais su imbiero natomis. Vaisiškas skonis su kafiro žaliosios citrinos bei baltojo pipiro natomis.

Brandintas ąžuolo statinėse 8 mėnesius. 

Brendimo butelyje potencialas: nuo 2 iki 4 metų. 

GAMINTOJAS

Pagal vyno pardavimus Castel yra Nr. 1 kompanija Prancūzijoje ir Europoje bei Nr.3 kompanija pasaulyje. Įkurta 1949 metais Bordo mieste. Įkūrėjai – 9 brolių ir seserų Castel šeima. 50-ais ir 60-ais metais kompanijos plėtra rėmėsi vyno pilstymo gamyklų steigimu ir konkuruojančių kompanijų įsigyjimu. Nuo 60-ųjų pabaigos kompanija pradėjo įsigyti aukštos kokybės Chateau vynų gamintojus.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]