PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
2.19
Desperados Mojito (stik.)
Desperados Mojito (stik.)

Desperados Mojito (stik.)

Tūris
0,33 l
Stiprumas
5.9%
Kilmė
Nyderlandai
Prekės ženklas
Desperados
Kiekis pakuotėje
24
2,19 € + 0,10 € užstato mokestis
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 8712000050382

Desperados Mojito – tekila aromatizuotas alus, papildytas mėtos ir laimo skoniu. Tai mums visiems gerai pažįstamo Mojito alkoholinio kokteilio vasariška versija su Desperados aromatizuotu alumi. Šis gėrimas nekartus, aromatingas ir lengvai salstelėjęs. Jį ragaukite tiesiai iš skaidraus stiklo butelio.

Desperados Mojito – tekila aromatizuotas alus, papildytas mėtos ir laimo skoniu. Tai Mojito alkoholinio kokteilio vasariška versija su Desperados aromatizuotu alumi. Šis gėrimas nekartus ir lengvai salstelėjęs. Vartoti rekomenduojama atšaldytą iš skaidraus stiklo butelio.

Žymės : ALUS , Desperados
Details

Heineken - tai 1864 metais įkurta šeimos įmonė. Koncernas šiuo metu valdo daugiau kaip 200 prekės ženklų visame pasaulyje, ir turi padalinius arba alaus daryklas daugiau kaip 70 pasaulio valstybių. Amber Distribution Lithuania šiuo metu Lietuvoje platinami Heineken prekės ženklai: Amstel, Desperados, Strongbow, Lagunitas, Murphy’s ir Edelweiss.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]