Casillero Del Diablo Merlot

Casillero Del Diablo Merlot

vynas rioja kaina

Torres Altos Ibericos Reserva Rioja DOC

Diablo Dark Red

Alkoholio koncentracija
13.5%
Grynasis kiekis
0,75 l
Spalva / Skonis
Raudonasis / Pusiau sausas
Pateikimo temperatūra, oC
16-18⁰C
Laikymo sąlygos
+8 - +20 °
Prekės ženklas
Diablo
Kilmė
Čilė
Apeliacija
Maule Valley
Vynuogės
Įvairios
9.99
9,99 €
Žymės : VYNAS , Casillero del Diablo , Raudonasis , Įvairios
Yra: Yra sandėlyje
SKU
A25082020

Raudonasis pusiau sausas vynas pasižymi tamsiai raudona spalva. Jame vyrauja juodųjų vaisių aromatai su kakavos ir vanilės natomis.

Vynas brandintas 6 mėnesius, 6 savaites ir 6 dienas ąžuolo statinėse. 

GAMINTOJAS

1883 metais Don Melchor de Concha y Toro įkūrė vynuogyną ir nuo tada Concha y Toro tapo Čilės vyno gamintojų vėliavnešiu. Bėgant laikui šeimos verslas išaugo tiek savo reputacija, tiek savo dydžiu.

Šiandien Concha y Toro - viena labiausiai gerbiamų vyno prekinių ženklų pasaulyje. 2011, 2012 ir 2014 m. įtakingas Didžiosios Britanijos žurnalas „Drinks International“ paskelbė Concha y Toro #1 labiausiai gerbiamu vyno prekiniu ženklu pasaulyje (World’s Most Admired Wine Brand). 

2014 ir 2015m. autoritetinga Didžiosios Britanijos konsultacinė firma Intangible Business įvardino Concha y Toro kaip stipriausią vyno prekinį ženklą pasaulyje.

2020m. kitas svarbus JAV žurnalas „Wines and Spirits“ jau 26-ą kartą išrinko Concha y Toro tarp TOP 100 vyninių pasaulyje. Tik 2 vyninės pasaulyje ir vienintelė iš Čilės yra iškovojusios tiek titulų. Dėl savo nuopelnų kompanija buvo įtraukta į žurnalo Šlovės galeriją.

Search engine powered by ElasticSuite