Domaine Drouhin Oregon Dundee Hills Arthur Chardonnay 2018

Domaine Drouhin Oregon Dundee Hills Arthur Chardonnay 2018

Esk Valley Marlborough Sauvignon Blanc

Esk Valley Marlborough Sauvignon Blanc

Domaine Drouhin RoseRock Chardonnay Oregon Eola-Amity Hills 2018

Alkoholio koncentracija
14%
Grynasis kiekis
0,75 l
Spalva / Skonis
Baltasis / Sausas
Prekės ženklas
Domaine Drouhin
Kilmė / Regionas
JAV / Oregon
Apeliacija
Oregon
Vynuogės
Chardonnay
32
32,00 €
Yra: Yra sandėlyje
SKU
A25173092

Vynas pagamintas iš Chardonnay vynuogių pasižymi džiovintų citrinų, saldžiojo pyrago, liepžiedžių bei ramunėlių aromatais. Tvirto kūno bei ilgai išliekančio skonio vynas.

Vienodos vyno dalys fermentuojamos ąžuolo statinėse bei nerūdijančio plieno talpose. Po malolaktinės fermentacijos vynas sumaišomas.

ĮVERTINIMAI

94 balai, Wine & Spirits | 93 balai, Wine Enthusiast | 93 balai, James Suckling | 93 balai, IWR | 92 balai, Wine Advocate | 91 balas, Wine Spectator.

GAMINTOJAS

Roserock vynuogynas, įsigytas 2013 m., yra išskirtinio teroir, pasižymintis vulkaniniu dirvožemiu, vėsesne temperatūra ir idealiu aukščio diapazonu, išsidėstęs Oregono valstijos Willamette slėnyje.

Domaine Drouhin Oregon, įkurta 1987 m., priklauso Burgundijos Joseph Drouhin šeimai. Ketvirtosios kartos vyndarė Véronique Boss-Drouhin gamina puikiai subalansuoto skonio bei ir ilgaamžiškus vynus. 

Principingas šeimos požiūris į vynuogininkystę ir vyndarystę bei ilgametė patirtis su Pinot Noir ir Chardonnay pelnė tarptautinę meistriškumo reputaciją.

Joseph Drouhin priklauso Primum Familiae Vini (PFV) – tarptautinei aukščiausios klasės vyną gaminančių šeimų asociacijai, kuri buvo įkurta 1992 metais Roberto Drouhino ir Miguelio Torreso iniciatyva. Tai yra unikali neformali šeimos valdomų įmonių asociacija ne tik vyno, bet ir platesniame verslo pasaulyje. Asociacijos narių tikslas yra ginti ir puoselėti šeimos valdomų įmonių tradicijas ir vertybes, kurias galima būtų perduoti ateities kartoms.

Search engine powered by ElasticSuite