PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
17.99
Cross Keys Gin Black Currant
Cross Keys Gin Black Currant

Cross Keys Gin Black Currant

Tūris
0,7 l
Stiprumas
38%
Kilmė
Latvija
Prekės ženklas
Cross Keys Gin
Kiekis pakuotėje
6
17,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 4750021008511

Cross Keys Gin Black Currant – tai klasikinis Cross Keys Gin džinas, praturtintas juodųjų serbentų aromatais, kurie džinui suteikia švelnaus saldumo skonį ir lengvą purpurinę spalvą. Kaip ir originalaus Cross Keys džino gamyboje yra naudojami keturi pagrindiniai ingredientai: kadagys, ramunėlės, liepų žiedai, rozmarinas.

 

Kokteilių idėjos

Žymės : GIN , Cross Keys Gin
Details

Cross Keys Gin - tai klasikinis džino skonis švelniai praturtintas ramunėlėmis, liepų žiedais, rozmarinų, kadagių ir kitų gėlių mišinio paveldėto iš originalaus Rygos balzamo recepto. Visiškai natūralūs ir gryni žolelių ingredientai kruopščiai surenkami, kad išsaugotų savo unikalias savybes. Originalus receptas reikalauja ypatingos priežiūros, todėl yra rankų darbo ir gaminamas mažomis partijomis. Unikali „Cross Keys Gin” vertė yra molinis butelis, kuriame džinas ir toliau stiprina charakterį, vis labiau išryškindamas skonines savybes.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: amberdrinks@amberbev.com