PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
12.99
Frescobaldi Castiglioni Chianti D.O.C.G. (dėž.)

Frescobaldi Castiglioni Chianti D.O.C.G. (dėž.)

Stiprumas
14%
Tūris
0,75 l
Spalva / Skonis
Raudonasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
16-18⁰C
Kiekis pakuotėje
1
Prekės ženklas
Frescobaldi
Kilmė / Regionas
Italija / Toskana
Apeliacija
Chianti D.O.C.G.
Vynuogės
Merlot, Sangiovese
Dera su
12,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 4779033201482
Details

Frescobaldi vyno istorija prieš 700 m. prasidėjo būtent čia – Castiglioni dvare ir jo vynuogynuose. Castiglioni dvaras plyti 513 hektaruose, iš kurių 115 hektarų užima vynuogynai. Vidutinė jų altitudė – 200 m. virš jūros lygio.

Vynui būdinga purpurinė spalva bei išraiškingas vaisinis (trešnių, aviečių, braškių) aromatas su prieskonių tonais. 

GAMINTOJAS

Jau daugiau kaip 700 metų Frescobaldi šeima aktyviai dalyvauja Toskanos bei visos Italijos kultūroje, komercijoje, finansuose bei istorijoje. Net 30 Frescobaldi šeimos kartų užsiima vyno gamyba, sujungdamos tradicijas su patirtimi ir inovacijomis. Šiandien daug šeimos narių dirba kompanijoje. Naujosios kartos perima savo tėvų žinias, profesionalumą ir kompetenciją.

Frescobaldi stilius sujungia savyje puikias tradicijas ir inovacijas. Jų prioritetas – išlaikyti prestižiškiausio Toskanos regiono vyno gamintojo reputaciją. Frescobaldi tiki krašto svarba auginant tobulos kokybės vynuoges bei investicijomis į žmogiškųjų išteklių profesionalumą.

Frescobaldi šeimai priklauso 5.000 hektarų nuosavybės bei 1.000 hektarų vynuogynų, pasiskirsčiusių  nuostabiuose dvaruose Toskanoje, kuriančių „premium“ vynus.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: ADLT.e-commerce@amberbev.com