PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
75.99
Frescobaldi Mormoreto Toscana IGT 2019
Frescobaldi Mormoreto Toscana IGT 2019

Frescobaldi Mormoreto Toscana IGT 2019

Stiprumas
14%
Tūris
0,75 l
Spalva / Skonis
Raudonasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
16-18⁰C
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Frescobaldi
Kilmė / Regionas
Italija / Toskana
Apeliacija
Toscana I.G.P.
Vynuogės
Cabernet Sauvignon, Petit Verdot, Sangiovese
75,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 8007425001706
Details

Mormoreto - tai vynas gaminamas Nipozzano pilyje, 35km į šiaurės rytus nuo Florencijos ir vynuogės renkamos iš to paties pavadinimo vynuogyno.  

Vynas pasižymi intensyvia rubino raudonumo spalva. Vyrauja kompleksiški raudonųjų vaisių (gervuogių ir aviečių), gėliški (bergamotės) bei prieskoniški (karčiosios kakavos, skrudintų kavos pupelių, vanilės, gvazdikėlių, jazminų, pilkosios arbatos) aromatai.

Brandinimas: vynas 24 mėn. brandintas ąžuolo statinėse.

GAMINTOJAS

Jau daugiau kaip 700 metų Frescobaldi šeima aktyviai dalyvauja Toskanos bei visos Italijos kultūroje, komercijoje, finansuose bei istorijoje. Net 30 Frescobaldi šeimos kartų užsiima vyno gamyba, sujungdamos tradicijas su patirtimi ir inovacijomis. Šiandien daug šeimos narių dirba kompanijoje. Naujosios kartos perima savo tėvų žinias, profesionalumą ir kompetenciją.

Frescobaldi stilius sujungia savyje puikias tradicijas ir inovacijas. Jų prioritetas – išlaikyti prestižiškiausio Toskanos regiono vyno gamintojo reputaciją. Frescobaldi tiki krašto svarba auginant tobulos kokybės vynuoges bei investicijomis į žmogiškųjų išteklių profesionalumą.

Frescobaldi šeimai priklauso 5.000 hektarų nuosavybės bei 1.000 hektarų vynuogynų, pasiskirsčiusių  nuostabiuose dvaruose Toskanoje, kuriančių „premium“ vynus.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]