Frusco Cherry Red Semi Sweet wine

Frusco Cherry Red Semi Sweet wine

Vega Sicilia Unico 2013 Ribera del Duero D.O.

Vega Sicilia Unico 2013 Ribera del Duero D.O.

Frescobaldi Mormoreto Toscana IGT 2021

Alkoholio koncentracija
14%
Grynasis kiekis
0,75 l
Spalva / Skonis
Raudonasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
16-18⁰C
Laikymo sąlygos
+8 - +20 °
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
FRESCOBALDI
Kilmė / Regionas
Italija / Toskana
Apeliacija
Toscana I.G.P.
Vynuogės
Cabernet Sauvignon, Petit Verdot, Sangiovese
60.99
60,99 €
Žymės : VYNAS , Frescobaldi , Raudonasis , Merlot , Cabernet Sauvignon , Cabernet Franc
Yra: Yra sandėlyje
SKU
A25118045

Mormoreto - tai vynas gaminamas Nipozzano pilyje, 35km į šiaurės rytus nuo Florencijos ir vynuogės renkamos iš to paties pavadinimo vynuogyno.  

Vynas pasižymi intensyvia rubino raudonumo spalva. Vyrauja kompleksiški raudonųjų vaisių (gervuogių ir aviečių), gėliški (bergamotės) bei prieskoniški (karčiosios kakavos, skrudintų kavos pupelių, vanilės, gvazdikėlių, jazminų, pilkosios arbatos) aromatai.

Brandinimas: vynas 24 mėn. brandintas ąžuolo statinėse.

GAMINTOJAS

Jau daugiau kaip 700 metų Frescobaldi šeima aktyviai dalyvauja Toskanos bei visos Italijos kultūroje, komercijoje, finansuose bei istorijoje. Net 30 Frescobaldi šeimos kartų užsiima vyno gamyba, sujungdamos tradicijas su patirtimi ir inovacijomis. Šiandien daug šeimos narių dirba kompanijoje. Naujosios kartos perima savo tėvų žinias, profesionalumą ir kompetenciją.

Frescobaldi stilius sujungia savyje puikias tradicijas ir inovacijas. Jų prioritetas – išlaikyti prestižiškiausio Toskanos regiono vyno gamintojo reputaciją. Frescobaldi tiki krašto svarba auginant tobulos kokybės vynuoges bei investicijomis į žmogiškųjų išteklių profesionalumą.

Frescobaldi šeimai priklauso 5.000 hektarų nuosavybės bei 1.000 hektarų vynuogynų, pasiskirsčiusių  nuostabiuose dvaruose Toskanoje, kuriančių „premium“ vynus.

Search engine powered by ElasticSuite