PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
25
Frescobaldi Nipozzano Vecchie Viti Chianti Rufina Riserva
Frescobaldi Nipozzano Vecchie Viti Chianti Rufina Riserva

Frescobaldi Nipozzano Vecchie Viti Chianti Rufina Riserva

Stiprumas
15%
Tūris
0,75 l
Spalva / Skonis
Raudonasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
16-18⁰C
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Frescobaldi
Kilmė / Regionas
Italija / Toskana
Apeliacija
Chianti Rufina Riserva D.O.C.G.
Vynuogės
Sangiovese
25,00 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 8007425001799
Details

Nipozzano pilis buvo pastatyta apie 1000 m. kaip gynybinis įtvirtinimas. Po rekonstrukcijos XV a. pilies rūsiai tapo vietinės vyno gamybos centru.

Šiandien pilis talpina centrinius vyno rūsius bei vyno gamybinius pajėgumus. Nipozzano taip pat yra Frescobaldi svetingumo bei kulinarijos programų centras. Šis ūkis yra pačioje Chianti Rufina regiono širdyje. Sangiovese, Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc, Merlot ir Syrah. vynuogynai jame užima apie 160 hektarų. Dirvožemį sudaro daugiausiai molis ir kalkakmenis; klimatas sausas ir vėjuotas – tai puikios sąlygos harmoningiems, sodriems, ilgam brandinimui skirtiems vynams gaminti.

Gamyba ir brandinimas: Vynuogės renkamos iš seniausių Castello di Nipozzano esančių vynmedžių su giliomis šaknimis. Vynas 24 mėnesius brandinamas ąžuolo statinėse atsižvelgiant į antikines Toskanos regiono tradicijas. 

Vyno ypatybės: Vynas pasižymi nuostabia rubino raudonumo, blizgia spalva. Vyrauja prinokusių vyšnių, braškių, aviečių aromatai. Papildo salstelėję cukraus vatos, laukinės rožės, graikiško riešuto natos. Ilgai išliekantis poskonis su prieskoniškais gvazdikėlių, anyžiaus aromatais. 

GAMINTOJAS

Jau daugiau kaip 700 metų Frescobaldi šeima aktyviai dalyvauja Toskanos bei visos Italijos kultūroje, komercijoje, finansuose bei istorijoje. Net 30 Frescobaldi šeimos kartų užsiima vyno gamyba, sujungdamos tradicijas su patirtimi ir inovacijomis. Šiandien daug šeimos narių dirba kompanijoje. Naujosios kartos perima savo tėvų žinias, profesionalumą ir kompetenciją.

Frescobaldi stilius sujungia savyje puikias tradicijas ir inovacijas. Jų prioritetas – išlaikyti prestižiškiausio Toskanos regiono vyno gamintojo reputaciją. Frescobaldi tiki krašto svarba auginant tobulos kokybės vynuoges bei investicijomis į žmogiškųjų išteklių profesionalumą.

Frescobaldi šeimai priklauso 5.000 hektarų nuosavybės bei 1.000 hektarų vynuogynų, pasiskirsčiusių  nuostabiuose dvaruose Toskanoje, kuriančių „premium“ vynus.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: amberdrinks@amberbev.com