PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
17.99
Frescobaldi Pinot Nero D.O.C.
Frescobaldi Pinot Nero D.O.C.

Frescobaldi Pinot Nero D.O.C.

Stiprumas
12.5%
Tūris
0,75 l
Spalva / Skonis
Raudonasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
16-18⁰C
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Frescobaldi
Kilmė / Regionas
Italija / Toskana
Apeliacija
Pomino Pinot Nero D.O.C.
Vynuogės
Pinot Nero
17,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 8007425001348
Details

1855 m. Vittorio Degli Albizi pirmasis Toskanoje pradėjo auginti Pinot Nero vynuoges. Šios burgundiškos kilmės vynuogės puikiai prigijo Castello di Pomino dvare, garsiame savo vėsiu mikroklimatu. Šiandien Pinot Nero teikia šiam vynui neįtikėtino subtilumo bei kompleksiškumo.

Aromate vyrauja kompleksiški ir elegantiški juodųjų serbentų ir aviečių aromatai su mėtos natomis. Poskonyje juntama odos ir šokolado natos. Švelnūs taninai.

Brandinimas: 12 mėn. brandintas ąžuolo statinėse ir 4 mėnesius butelyje prieš išleidžiant į rinką. 

GAMINTOJAS

Jau daugiau kaip 700 metų Frescobaldi šeima aktyviai dalyvauja Toskanos bei visos Italijos kultūroje, komercijoje, finansuose bei istorijoje. Net 30 Frescobaldi šeimos kartų užsiima vyno gamyba, sujungdamos tradicijas su patirtimi ir inovacijomis. Šiandien daug šeimos narių dirba kompanijoje. Naujosios kartos perima savo tėvų žinias, profesionalumą ir kompetenciją.

Frescobaldi stilius sujungia savyje puikias tradicijas ir inovacijas. Jų prioritetas – išlaikyti prestižiškiausio Toskanos regiono vyno gamintojo reputaciją. Frescobaldi tiki krašto svarba auginant tobulos kokybės vynuoges bei investicijomis į žmogiškųjų išteklių profesionalumą.

Frescobaldi šeimai priklauso 5.000 hektarų nuosavybės bei 1.000 hektarų vynuogynų, pasiskirsčiusių  nuostabiuose dvaruose Toskanoje, kuriančių „premium“ vynus.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]