Frescobaldi Nipozzano Vecchie Viti Chianti Rufina Riserva

Frescobaldi Nipozzano Vecchie Viti Chianti Rufina Riserva

vynas chianti

Frescobaldi Nipozzano Chianti Rufina Riserva D.O.C.G.

Frescobaldi Pinot Nero D.O.C.

Alkoholio koncentracija
12.5%
Grynasis kiekis
0,75 l
Spalva / Skonis
Raudonasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
16-18⁰C
Laikymo sąlygos
+8 - +20 °
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
FRESCOBALDI
Kilmė / Regionas
Italija / Toskana
Apeliacija
Pomino Pinot Nero D.O.C.
Vynuogės
Pinot Nero
17.99
17,99 €
Žymės : VYNAS , Frescobaldi , Raudonasis , Pinot Nero
Yra: Yra sandėlyje
SKU
A25118009

1855 m. Vittorio Degli Albizi pirmasis Toskanoje pradėjo auginti Pinot Nero vynuoges. Šios burgundiškos kilmės vynuogės puikiai prigijo Castello di Pomino dvare, garsiame savo vėsiu mikroklimatu. Šiandien Pinot Nero teikia šiam vynui neįtikėtino subtilumo bei kompleksiškumo.

Aromate vyrauja kompleksiški ir elegantiški juodųjų serbentų ir aviečių aromatai su mėtos natomis. Poskonyje juntama odos ir šokolado natos. Švelnūs taninai.

Brandinimas: 12 mėn. brandintas ąžuolo statinėse ir 4 mėnesius butelyje prieš išleidžiant į rinką. 

GAMINTOJAS

Jau daugiau kaip 700 metų Frescobaldi šeima aktyviai dalyvauja Toskanos bei visos Italijos kultūroje, komercijoje, finansuose bei istorijoje. Net 30 Frescobaldi šeimos kartų užsiima vyno gamyba, sujungdamos tradicijas su patirtimi ir inovacijomis. Šiandien daug šeimos narių dirba kompanijoje. Naujosios kartos perima savo tėvų žinias, profesionalumą ir kompetenciją.

Frescobaldi stilius sujungia savyje puikias tradicijas ir inovacijas. Jų prioritetas – išlaikyti prestižiškiausio Toskanos regiono vyno gamintojo reputaciją. Frescobaldi tiki krašto svarba auginant tobulos kokybės vynuoges bei investicijomis į žmogiškųjų išteklių profesionalumą.

Frescobaldi šeimai priklauso 5.000 hektarų nuosavybės bei 1.000 hektarų vynuogynų, pasiskirsčiusių  nuostabiuose dvaruose Toskanoje, kuriančių „premium“ vynus.

Search engine powered by ElasticSuite