Casillero Del Diablo Sauvignon Blanc

Casillero Del Diablo Sauvignon Blanc

Frontera Chardonnay

Frontera Chardonnay

Frontera Sauvignon Blanc

Alkoholio koncentracija
13%
Grynasis kiekis
0,75 l
Spalva / Skonis
Baltasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
10-12⁰C
Laikymo sąlygos
+8 - +20 °
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Frontera
Kilmė / Regionas
Čilė / Centrinis
Vynuogės
Pedro Ximenez
5.99
5,99 €
Žymės : VYNAS , Frontera , Baltasis , Sauvignon Blanc
Yra: Yra sandėlyje
SKU
A25120013

Vynas pasižymi šviesia šiaudų gelsvumo spalva su žalsvais atspalviais. Elegantiškas aromatas su citrusinių vaisių, persikų ir žolelių natomis. Skonis švelnus, gaivus, puikiai subalansuotas.

GAMINTOJAS

1883 metais Don Melchor de Concha y Toro įkūrė vynuogyną ir nuo tada Concha y Toro tapo Čilės vyno gamintojų vėliavnešiu. Bėgant laikui šeimos verslas išaugo tiek savo reputacija, tiek savo dydžiu.

Šiandien Concha y Toro - viena labiausiai gerbiamų vyno prekinių ženklų pasaulyje. 2011, 2012 ir 2014 m. įtakingas Didžiosios Britanijos žurnalas „Drinks International“ paskelbė Concha y Toro #1 labiausiai gerbiamu vyno prekiniu ženklu pasaulyje (World’s Most Admired Wine Brand). 

2014 ir 2015m. autoritetinga Didžiosios Britanijos konsultacinė firma Intangible Business įvardino Concha y Toro kaip stipriausią vyno prekinį ženklą pasaulyje.

2020m. kitas svarbus JAV žurnalas „Wines and Spirits“ jau 26-ą kartą išrinko Concha y Toro tarp TOP 100 vyninių pasaulyje. Tik 2 vyninės pasaulyje ir vienintelė iš Čilės yra iškovojusios tiek titulų. Dėl savo nuopelnų kompanija buvo įtraukta į žurnalo Šlovės galeriją.

Search engine powered by ElasticSuite