Frusco Black Currant Red Semi Sweet

Frusco Black Currant Red Semi Sweet

Frontera Spritzer White Elderflower

Frontera Spritzer White Elderflower

Frontera Spritzer Rose Roses

Grynasis kiekis
0,75 l
Alkoholio koncentracija
5.5%
Kilmė
Čilė
Prekės ženklas
Frontera Spritzer
Kiekis pakuotėje
6
3.99
3,99 €
Yra: Yra sandėlyje
SKU
A25550001

Naujiena Lietuvoje. Vyno Spritzer.

Frontera Spritzer Rose Roses pagaminta iš Cabernet Sauvignon bei kitų raudonųjų vynuogių veislių su rožių ekstraktu. 

Ypatybės: pasižymi blizgia, šviesiai rausva spalva. Vyrauja vaisiški aromatai su rožių gėliškomis natomis.  Puikiai subalansuotas salstelėjęs skonis su gaivia rūgštimi.

Patiekimo temperatūra: 8-10oC

GAMINTOJAS

1883 metais Don Melchor de Concha y Toro įkūrė vynuogyną ir nuo tada Concha y Toro tapo Čilės vyno gamintojų vėliavnešiu. Bėgant laikui šeimos verslas išaugo tiek savo reputacija, tiek savo dydžiu.

Šiandien Concha y Toro - viena labiausiai gerbiamų vyno prekinių ženklų pasaulyje. 2011, 2012 ir 2014 m. įtakingas Didžiosios Britanijos žurnalas „Drinks International“ paskelbė Concha y Toro #1 labiausiai gerbiamu vyno prekiniu ženklu pasaulyje (World’s Most Admired Wine Brand). 

2014 ir 2015m. autoritetinga Didžiosios Britanijos konsultacinė firma Intangible Business įvardino Concha y Toro kaip stipriausią vyno prekinį ženklą pasaulyje.

2020m. kitas svarbus JAV žurnalas „Wines and Spirits“ jau 26-ą kartą išrinko Concha y Toro tarp TOP 100 vyninių pasaulyje. Tik 2 vyninės pasaulyje ir vienintelė iš Čilės yra iškovojusios tiek titulų. Dėl savo nuopelnų kompanija buvo įtraukta į žurnalo Šlovės galeriją.

Search engine powered by ElasticSuite