Jim Beam Peach

Jim Beam Peach

Giffard Orange Bitter

Grynasis kiekis
0,7 l
Alkoholio koncentracija
16%
Prekės ženklas
Giffard
Kiekis pakuotėje
6
Kilmė
Prancūzija
13.99
13,99 €
Žymės : LIKERIS , Giffard
Yra: Yra sandėlyje
SKU
A10136054

Naudojimas:  Spritz ir kituose karčiuosiuose kokteiliuose (Americano, Negroni, Garibaldi...), klasikiniuose kokteiliuose.

Orange Bitter likerio savybės:

  • Spalva: oranžiniai raudona
  • Kvapas: vaisių, apelsinų natos su kartumo prieskoniu
  • Skonis: pikantiškas apelsinų ir greipfrutų skonis su kartumo prieskoniu

Iš Prancūzijos ir Italijos kilę kartieji likeriai XIXa. buvo pripažinti dėl savo gydomųjų savybių. XXa. jie tapo aperityvais, o dabar, skatinami karčiųjų kokteilių, tokių kaip "Spritz", tendencijos, jie yra pagrindiniai gėrimai.  Tradiciškai jie gaminami distiliuojant augalus ir vaisius, pavyzdžiui, citrusinius ir karčius aromatinius augalus, tokius kaip gencijonas.

Giffard Orange Bitter likeris pagamintas maceracijos būdu iš greipfruto žievelių, rabarbarų ir gencijonų ekstrakto.

GAMINTOJAS

1885 m. Emile Giffard sukūrė mėtinį likerį Menthe Pastille. Tuomet buvo įkurta Giffard kompanija. Šiandien ją valdo jau ketvirtos šeimos kartos atstovai. "Giffard" - vieni iš nedaugelio gamintojų, kurie specializuojasi tik likerių ir sirupų, skirtų Horeca sektoriui, gamyboje. Giffard asortimentas itin platus - apie 50 rūšių likerių ir 50 rūšių sirupų. Giffard likeriai ir sirupai gaminami iš kruopščiai atrinktų vaisių bei augalų derinant tradicinį maceracijos (lėto maišymo) metodą su pažangiausiomis technologijomis, užtikrinančiu natūralų likerių ir sirupų skonį. "Giffard" likeriai ir sirupai eksportuojami į daugiau nei 40 šalių. Buteliai, sukurti patogiam barmenų darbui, turi ilgą kakliuką, patogų laikyti rankoje bei pilti.
Search engine powered by ElasticSuite