PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
313.99
Glenfiddich 23YO Grand Cru (dėž.)
Glenfiddich 23YO Grand Cru (dėž.)

Glenfiddich 23YO Grand Cru (dėž.)

Tūris
0,7 l
Stiprumas
43%
Kilmė / Regionas
Škotija / Speyside
Kiekis pakuotėje
3
Prekės ženklas
Glenfiddich
313,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 5010327015859

Spalva: tamsiai auksinė

Kvapas: obelų žiedai, šviežiai keptos duonos kvapas kartu su karamelizuota citrina

Skonis: vanilė, ąžuolas, šviežiai kepta duona, saldymedis, kriaušių šerbetas su gaivių baltųjų vynuogių skoniu

Poskonis: labai ilgas, jaučiamas saldumas

Details

„Glenfiddich GRAND CRU“ – tai išskirtinis viskis, brandinamas ne mažiau nei 23 metus amerikietiško ir europietiško ąžuolo statinėse. Viskio išskirtinumas slypi papildomame brandinime, kuris vyksta retose prancūziško ąžuolo statinėse, kuriose anksčiau buvo brandinami vynai skirti šampano gamybai.

 

William Grant & Sons šeimos pirmoji distilerija buvo pastatyta 1886 m. Po metų ji pradėjo dirbti ir nuo to laiko jau penktoji šeimos karta rūpinasi šio išskirtinio viskio gamyba ir jo nepriekaištinga kokybe. Šiuo metu Grant šeimai priklauso penkios distilerijos - Speyside regione įsikūrusios "Glenfiddich", "The Balvenie" ir "Kininvie" distilerijos, Ayrshire'o pakrantėje įsikūrusi antra pagal dydį pasaulyje škotiškio viskio distilerija "Girvan" bei naujausia "Ailsa Bay" distilerija. International Spirits Challenge turnyre kompanija William Grant&Sons per paskutiniuosius metus ne kartą yra laimėjusi Metų Distiliatoriaus (Distiller of the Year) vardą.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]