PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
15.99
Grant's Rum Cask Finish (dėž.)
Grant's Rum Cask Finish (dėž.)

Grant's Rum Cask Finish (dėž.)

Tūris
0,7 l
Stiprumas
40%
Kilmė
Škotija
Kiekis pakuotėje
12
Prekės ženklas
Grant's
15,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 5010327210230

Tai ryškaus, bet kartu ir saldaus tropinių vaisių skonio viskis, kuriame jaučiamas ąžuolo, vanilės ir bananų poskonis.

Žymės : VISKIS , Grant's , blended
Details

Grant’s Rum Cask Finish – maišytas škotiškas viskis, kuris savo išskirtines skonines savybes įgauna brandinimo skirtingų rūšių statinėse metu. Pirmiausia jis laikomas tradicinėse ąžuolo statinėse, vėliau perpilamas į Karibų romo statines, kurios suteikia viskiui turtingo salyko ir tropinių vaisių aromatą. Tai ryškaus, bet kartu ir saldaus tropinių vaisių skonio viskis, kuriame jaučiamas ąžuolo, vanilės ir bananų poskonis.

Grant šeimos pirmoji distilerija buvo pastatyta 1886 m. Po metų ji pradėjo dirbti ir nuo to laiko jau penktoji šeimos karta rūpinasi šio išskirtinio viskio gamyba ir jo nepriekaištinga kokybe. Šiuo metu Grant šeimai priklauso penkios distilerijos - Speyside regione įsikūrusios "Glenfiddich", "The Balvenie" ir "Kininvie" distilerijos, Ayrshire'o pakrantėje įsikūrusi antra pagal dydį pasaulyje škotiškio viskio distilerija "Girvan" bei naujausia "Ailsa Bay" distilerija. Tarptautiniuose konkursuose kompanija William Grant&Sons per paskutiniuosius metus ne kartą yra laimėjusi Metų Distilerijos (Distiller of the Year) vardą.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]