PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
37.99
Hendrick's Gin Flora Adora
Hendrick's Gin Flora Adora

Hendrick's Gin Flora Adora

Tūris
0,7 l
Stiprumas
43.4%
Kilmė
Škotija
Prekės ženklas
Hendrick's
Kiekis pakuotėje
6
37,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 5010327705866

Hendrick‘s FLORA ADORA yra naujas limituoto leidimo džinas iš Cabinet of Curiosities serijos, sukurtas Hendrick’s originalaus džino pagrindu, kuriame sutinkamos rožių ir agurkų natos. FLORA ADORA pasižymi papildomu skonio sluoksniu, išgautu iš augalų kombinacijos, suteikiančios gaivų gėlių ir augmenijos poskonį.

 

Skoninės ir aromatinės savybės:

Aromatas: gėlių aromatas ir žolelių kvapas.

Skonis: kadagio ir kalendros pagrindą papildo sodrios ir gilios salstelėjusios gėlių natos.

Žymės : GIN , Hendrick's
Details

"Hendrick's" džinas yra gaminamas Škotijos pietvakariuose, neįprastai mažomis partijomis, naudojant netradicinį distiliavimo procesą. Šis retas gamybos būdas kartu su jame naudojamu unikaliu žolelių rinkiniu sukuria vienintelį tokio išskirtinio skonio džiną pasaulyje. "Hendrick‘s" džino gamyba pradedama specialiu distiliavimo aparatu, kurių pasaulyje yra tik keturi. Naudojant šį distiliavimo metodą, ingredientai nėra verdami, o „nuplaunami" garų pagalba. Tai suteikia didelį skirtumą skoniui. Kuo lėtesnis distiliavimo procesas - tuo švelnesnė bei kruopštesnė turi būti ir žolelių infuzija, kuri "Hendrick‘s" skoniui suteikia dar daugiau išskirtinumo. Du svarbūs, unikalūs ingredientai, naudojami "Hendrick‘s" džino gamybai yra rožės žiedlapiai, kurių ekstraktas išgaunamas švelniai juos spaudžiant, ir agurkas, kurio esencija gaunama trinant šviežius vaisius. Lėto infuzijos proceso metu išgaunamos esmines šių neįprastų džinui ingredientų skonio charakteristikos, kurios ir perduodamos gėrimui.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: amberdrinks@amberbev.com