PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
35.99
Hendrick’s Orbium Gin
Hendrick’s Orbium Gin

Hendrick’s Orbium Gin

Tūris
0,7 l
Stiprumas
43.4%
Kilmė
Škotija
Prekės ženklas
Hendrick's
Kiekis pakuotėje
6
35,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 5010327705170
Skoninės ir aromatinės savybės: Aromatas: sodrus ir šiek tiek salstelėjęs lotosų žiedų aromatas persipina su kadagio uogų kvapais, kartu sukurdami vaisių ir gėlių aromatą. Skonis: Saldumas subalansuotas kartu su citrinos žievelių, šviežių prieskoninių žolelių, agurkų bei chinino žievės poskoniu.
Žymės : GIN , Hendrick's
Details
Žodis „Orium“ yra išvestas iš lotynų kalbos žodžio „orb“, reiškiančio laiko tėkmės ratą. Tai yra profesionalios distiliuotojos Lesley Grace sukurtas apibūdinimas, parodantis džino atsiradimą. Šis džinas yra distiliuotas kartu su chinino žieve, pelynu bei mėlynojo lotuso žiedais. Skoninės ir aromatinės savybės: Aromatas: sodrus ir šiek tiek salstelėjęs lotosų žiedų aromatas persipina su kadagio uogų kvapais, kartu sukurdami vaisių ir gėlių aromatą. Skonis: Saldumas subalansuotas kartu su citrinos žievelių, šviežių prieskoninių žolelių, agurkų bei chinino žievės poskoniu.
Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: ADLT.e-commerce@amberbev.com