PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
2.29
Jim Beam & Cola
Jim Beam & Cola

Jim Beam & Cola

Tūris
0,33 l
Stiprumas
4.5%
Prekės ženklas
Jim Beam
Kilmė
JAV
2,29 € + 0,10 € užstato mokestis
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 5060045581280

Tai suteikia gėrimui daugiau spalvos ir skonio. „Jim Beam&Cola“ - burbono ir kolos kokteilis. „Jim Beam“ viskyje juntamas karamelės ir vanilės natas papildo saldus kolos skonis.

Žymės : KOKTEILIAI , Jim Beam
Details

„Jim Beam“ gamyboje naudojamas kukurūzų (ne mažiau kaip 51 %), rugių ir miežių salyklo mišinys bei per kalkakmenius filtruotas, salsvas Kentukio vanduo, neturintis savyje geležies ir puikiai tinkantis viskio gamybai. Mišinys fermentuojamas su mielėmisir taip gaunamas į alų panašus skystis. Jis distiliuojamas – garai sukoncentruojami į 62,5 % alkoholį. Ši žaliava pilama į iš vidaus degintas naujas amerikietiško ąžuolo statines ir jose brandinama dvigubai ilgiau, nei to reikalauja įstatymas – net 4 metus. Tai suteikia gėrimui daugiau spalvos ir skonio. „Jim Beam&Cola“ - burbono ir kolos kokteilis. „Jim Beam“ viskyje juntamas karamelės ir vanilės natas papildo saldus kolos skonis.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: amberdrinks@amberbev.com