PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
2.29
Jim Beam & Cola
Jim Beam & Cola

Jim Beam & Cola

Tūris
0,33 l
Stiprumas
4.5%
Prekės ženklas
Jim Beam
Kilmė
JAV
2,29 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 5060045581280

„Jim Beam & Cola“ - burbono ir kolos kokteilis. „Jim Beam“ viskyje juntamas karamelės ir vanilės natas papildo saldus kolos skonis.

Žymės : KOKTEILIAI , Jim Beam
Details

Jim Beam gamyboje naudojamas kukurūzų (ne mažiau kaip 51%), rugių ir miežių salyklo mišinys bei per kalkakmenius filtruotas, salsvas Kentukio vanduo, neturintis savyje geležies ir puikiai tinkantis viskio gamybai. Mišinys fermentuojamas su tos pačios kilmės mielėmis, kurias pradėjo naudoti dar ketvirtoji Beam šeimos karta pasibaigus JAV prohibicijos laikotarpiui, ir taip gaunamas į alų panašus skystis. Jis distiliuojamas – garai sukoncentruojami į 62,5% alkoholį. Ši žaliava pilama į iš vidaus degintas naujas amerikietiško ąžuolo statines ir jose brandinama dvigubai ilgiau, nei to reikalauja įstatymas – net 4 metus. Tai suteikia gėrimui daugiau spalvos ir skonio.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]