Stars in Cenote

Stars in Cenote

Joseph Drouhin Chambolle-Musigny AOP 2020

Joseph Drouhin Chambolle-Musigny AOP 2020

Joseph Drouhin Beaune Clos des Mouches Premier Cru 2020

Alkoholio koncentracija
14%
Grynasis kiekis
0,75 l
Spalva / Skonis
Raudonasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
16-18⁰C
Laikymo sąlygos
+8 - +20 °
Kiekis pakuotėje
12
Prekės ženklas
Joseph Drouhin
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Burgundija
Apeliacija
Beaune Clos des Mouches Premier Cru A.O.P.
Vynuogės
Pinot Noir
96.99
96,99 €
Žymės : VYNAS , Joseph Drouhin , Raudonasis , Pinot Noir
Yra: Yra sandėlyje
SKU
A25173100

Pavadinimo "mouches" vertimas yra musės. Kažkada bičių aviliai buvo vynuogyne ir bitės vietine tarme buvo vadinamos „mouches à miel“ (medaus muselės), taigi ir pavadinimas Clos des Mouches.  

Vyno ypatybės: Pasižymi tamsiai raudona, rubino spalva. Jauname vyne dominuoja raudonųjų vaisių (laukinės vyšnios, avietės, mėlynės) aromatai su kompleksiškesnėmis dūmo bei saldymečio užuominomis. Vynui bręstant atsiranda paprikos, tabako, juodžemio bei samanų natos.  

Vynas brandinamas prancūziško ąžuolo statinėse nuo 14 iki 18 mėnesių (iš jų 20% naujų).

Laikymo rūsyje galimybės: nuo 5 iki 40 metų.

GAMINTOJAS

Nuo 1880 m. Drouhin vyndarių šeima tvirtai įsišaknijusi Burgundijos žemėje. Būtent tada ji įsikūrė vynuogyne, kuris buvo įsteigtas 1756 m. Beaune miestelio širdyje.

Pradedant pačiu Joseph Drouhin, firmos įkūrėju, baigiant Frederic Drouhin šiandien, keturios kartos turi pastovią reputaciją – kaip nuolat siekiančių pagaminti tik tobulą vyną. Dėl ištikimybės tradiciniams vynų gamybos metodams Drouhin pavyko atskleisti dvi svarbiausias vyno charakterio savybes – kilmę ir derliaus ypatumus.

Joseph Drouhin yra vienas didžiausių Burgundijos ūkių, kuris valdo 80 ha vynuogynų daugiau nei devyniasdešimtyje skirtingų apeliacijų, kurių tarpe daugiau nei du trečdaliai yra Premier Cru ir Grand Cru kategorijos vynuogynai. Didelė augimviečių įvairovė leidžia atskleisti beveik visus galimus Burgundijos vyno niuansus po vieno ūkio stogu. Joseph Drouhin šeima viena pirmųjų pradėjo taikyti "culture raisonnée" metodiką, kai vynuogynuose vengiama chemikalų, o pastaraisiais dešimtmečiais čia pradėjo dominuoti ekologinė ir biodinaminė vynininkystė.

Joseph Drouhin priklauso Primum Familiae Vini (PFV) – tarptautinei aukščiausios klasės vyną gaminančių šeimų asociacijai, kuri buvo įkurta 1992 metais Roberto Drouhino ir Miguelio Torreso iniciatyva. Tai yra unikali neformali šeimos valdomų įmonių asociacija ne tik vyno, bet ir platesniame verslo pasaulyje. Asociacijos narių tikslas yra ginti ir puoselėti šeimos valdomų įmonių tradicijas ir vertybes, kurias galima būtų perduoti ateities kartoms.

Search engine powered by ElasticSuite