Hacienda de Arinzano Tempranillo 2019

Hacienda de Arinzano Tempranillo 2019

Le Volte Dell'Ornellaia Toscana IGT 2021

Le Volte Dell'Ornellaia Toscana IGT 2021

Joseph Drouhin Chambolle-Musigny AOP 2020

Alkoholio koncentracija
13.5%
Grynasis kiekis
0,75 l
Spalva / Skonis
Raudonasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
16-18⁰C
Laikymo sąlygos
+8 - +20 °
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Joseph Drouhin
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Burgundija
Apeliacija
Chambolle-Musigny A.O.P.
Vynuogės
Pinot Noir
65.99
65,99 €
Žymės : VYNAS , Joseph Drouhin , Raudonasis , Pinot Noir
Yra: Deja, išparduota
SKU
A25173101

Kaimelio pavadinimas Chambolle yra kilęs iš keltų „cambola“, garsaus savo vynuogynais galo-romėnų laikais vienuolių darbu viduramžiais.

Gamyba ir brandinimas: Vidutinis vynmedžių amžius – 32 metai. Biologinės vyndarystės metodu gaminamas vynas nuo 1990 metų. Pinot Noir vynuogės spaudžiamos tipišku Burgundijos stiliumi: 2-3 savaitės lėto maceravimo, kasdien pumpuojant ir slegiant. Po 14-18 mėn. brandinimo prancūziško ąžuolo statinėse (iš jų 20% naujose) vynas išpilstomas į butelius.

Vyno ypatybės: vynas pasižymi itin elegantišku skoniu, intensyvia spalva bei kompleksiškais žibuoklių, juodųjų vyšnių, šlapios žemės aromatais su triufelio ir žvėrienos natomis. Brandinant išryškėja grybų bei samanų aromatai. Brandinimo potencialas – nuo 8 iki 25 metų.

GAMINTOJAS

Nuo 1880 m. Drouhin vyndarių šeima tvirtai įsišaknijusi Burgundijos žemėje. Būtent tada ji įsikūrė vynuogyne, kuris buvo įsteigtas 1756 m. Beaune miestelio širdyje.

Pradedant pačiu Joseph Drouhin, firmos įkūrėju, baigiant Frederic Drouhin šiandien, keturios kartos turi pastovią reputaciją – kaip nuolat siekiančių pagaminti tik tobulą vyną. Dėl ištikimybės tradiciniams vynų gamybos metodams Drouhin pavyko atskleisti dvi svarbiausias vyno charakterio savybes – kilmę ir derliaus ypatumus.

Joseph Drouhin yra vienas didžiausių Burgundijos ūkių, kuris valdo 80 ha vynuogynų daugiau nei devyniasdešimtyje skirtingų apeliacijų, kurių tarpe daugiau nei du trečdaliai yra Premier Cru ir Grand Cru kategorijos vynuogynai. Didelė augimviečių įvairovė leidžia atskleisti beveik visus galimus Burgundijos vyno niuansus po vieno ūkio stogu. Joseph Drouhin šeima viena pirmųjų pradėjo taikyti "culture raisonnée" metodiką, kai vynuogynuose vengiama chemikalų, o pastaraisiais dešimtmečiais čia pradėjo dominuoti ekologinė ir biodinaminė vynininkystė.

Joseph Drouhin priklauso Primum Familiae Vini (PFV) – tarptautinei aukščiausios klasės vyną gaminančių šeimų asociacijai, kuri buvo įkurta 1992 metais Roberto Drouhino ir Miguelio Torreso iniciatyva. Tai yra unikali neformali šeimos valdomų įmonių asociacija ne tik vyno, bet ir platesniame verslo pasaulyje. Asociacijos narių tikslas yra ginti ir puoselėti šeimos valdomų įmonių tradicijas ir vertybes, kurias galima būtų perduoti ateities kartoms.

Vynas pasižymi intensyvia spalva bei kompleksiškais žibuoklių, juodųjų vyšnių, šlapios žemės aromatais su triufelio ir žvėrienos natomis. Brandinimo potencialas - nuo 8 iki 25 metų.

Search engine powered by ElasticSuite