Joseph Drouhin Chambolle-Musigny A.C. 2018

Joseph Drouhin Chambolle-Musigny A.C. 2018

Joseph Drouhin Brouilly A.O.P.

Joseph Drouhin Brouilly A.O.P.

Joseph Drouhin Maranges Premier Cru A.O.P.

Alkoholio koncentracija
13%
Grynasis kiekis
0,75 l
Spalva / Skonis
Raudonasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
16-18⁰C
Laikymo sąlygos
+8 - +20 °
Kiekis pakuotėje
12
Prekės ženklas
Joseph Drouhin
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Burgundija
Apeliacija
Maranges Premier Cru A.O.P.
Vynuogės
Pinot Noir
Sudėtis
Sudėtyje yra sulfitų
36.99
36,99 €
Žymės : VYNAS , Joseph Drouhin , Raudonasis , Pinot Noir
Yra: Deja, išparduota
SKU
A25173027

Pinot Noir vynuogės šioje vietovėje auginamos gana ilgą laiką, tačiau Maranges Premier Cru apeliacija yra gana nauja. Tai Premier Cru klasės vynuogynas, apimantis tris kaimus: Cheilly, Dezize ir Champigny.

Rubino spalvos, jaučiamos laukinių uogų ir samanų užuominos. Ragaujant juntamas šio vyno tvirtumas, ypač kol vynas yra jaunas. Toliau brandinamas butelyje, šis vynas tampa švelnaus skonio.

Brandintas 12-15 mėnesių prancūziško ąžuolo statinėse (iš jų 10% naujose).

Brandinimo potencialas butelyje 4-12 metų. 

GAMINTOJAS

Nuo 1880 m. Drouhin vyndarių šeima tvirtai įsišaknijusi Burgundijos žemėje. Būtent tada ji įsikūrė vynuogyne, kuris buvo įsteigtas 1756 m. Beaune miestelio širdyje.

Pradedant pačiu Joseph Drouhin, firmos įkūrėju, baigiant Frederic Drouhin šiandien, keturios kartos turi pastovią reputaciją – kaip nuolat siekiančių pagaminti tik tobulą vyną. Dėl ištikimybės tradiciniams vynų gamybos metodams Drouhin pavyko atskleisti dvi svarbiausias vyno charakterio savybes – kilmę ir derliaus ypatumus.

Joseph Drouhin yra vienas didžiausių Burgundijos ūkių, kuris valdo 80 ha vynuogynų daugiau nei devyniasdešimtyje skirtingų apeliacijų, kurių tarpe daugiau nei du trečdaliai yra Premier Cru ir Grand Cru kategorijos vynuogynai. Didelė augimviečių įvairovė leidžia atskleisti beveik visus galimus Burgundijos vyno niuansus po vieno ūkio stogu. Joseph Drouhin šeima viena pirmųjų pradėjo taikyti "culture raisonnée" metodiką, kai vynuogynuose vengiama chemikalų, o pastaraisiais dešimtmečiais čia pradėjo dominuoti ekologinė ir biodinaminė vynininkystė.

Joseph Drouhin priklauso Primum Familiae Vini (PFV) – tarptautinei aukščiausios klasės vyną gaminančių šeimų asociacijai, kuri buvo įkurta 1992 metais Roberto Drouhino ir Miguelio Torreso iniciatyva. Tai yra unikali neformali šeimos valdomų įmonių asociacija ne tik vyno, bet ir platesniame verslo pasaulyje. Asociacijos narių tikslas yra ginti ir puoselėti šeimos valdomų įmonių tradicijas ir vertybes, kurias galima būtų perduoti ateities kartoms.

Search engine powered by ElasticSuite