Frescobaldi Mormoreto Toscana IGT 2019

Frescobaldi Mormoreto Toscana IGT 2019

vynas 2018

Joseph Drouhin Volnay AOP 2020

Joseph Drouhin Puligny Montrachet AOP 2020

Alkoholio koncentracija
13.5%
Grynasis kiekis
0,75 l
Spalva / Skonis
Baltasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
10-12⁰C
Laikymo sąlygos
+8 - +20 °
Kiekis pakuotėje
12
Prekės ženklas
Joseph Drouhin
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Burgundija
Apeliacija
Puligny Montrachet A.O.P.
Sudėtis
Sudėtyje yra sulfitų
71.49
71,49 €
Žymės : VYNAS , Joseph Drouhin , Baltasis , Chardonnay
Yra: Deja, išparduota
SKU
A25173098

Puligny-Montrachet kaimelis garsus Montrachet Grand Cru vynuogynu. Puligny turi senovės kilmę - Romos imperijos laikais Puligny galėjo priklausyti tam tikram Pulliui. Jo turtas buvo vadinamas „Pulliniacus“, iš kurio
yra kilęs vardas Puligny.

Vyno savybės: pasižymi nuostabia aukso spalva bei turtingu aromatu, kuriame vyrauja medžių žiedų bei baltųjų persikų aromatai. Bręstant vynui atsiranda migdolų, kepintų, džiovintų vaisių natos.

Vynas brandinamas ąžuolo statinėse 12 mėnesių (iš jų 25% naujos). 

Laikymo rūsyje galimybės: nuo 8 iki 20 metų. 

GAMINTOJAS

Nuo 1880 m. Drouhin vyndarių šeima tvirtai įsišaknijusi Burgundijos žemėje. Būtent tada ji įsikūrė vynuogyne, kuris buvo įsteigtas 1756 m. Beaune miestelio širdyje.

Pradedant pačiu Joseph Drouhin, firmos įkūrėju, baigiant Frederic Drouhin šiandien, keturios kartos turi pastovią reputaciją – kaip nuolat siekiančių pagaminti tik tobulą vyną. Dėl ištikimybės tradiciniams vynų gamybos metodams Drouhin pavyko atskleisti dvi svarbiausias vyno charakterio savybes – kilmę ir derliaus ypatumus.

Joseph Drouhin yra vienas didžiausių Burgundijos ūkių, kuris valdo 80 ha vynuogynų daugiau nei devyniasdešimtyje skirtingų apeliacijų, kurių tarpe daugiau nei du trečdaliai yra Premier Cru ir Grand Cru kategorijos vynuogynai. Didelė augimviečių įvairovė leidžia atskleisti beveik visus galimus Burgundijos vyno niuansus po vieno ūkio stogu. Joseph Drouhin šeima viena pirmųjų pradėjo taikyti "culture raisonnée" metodiką, kai vynuogynuose vengiama chemikalų, o pastaraisiais dešimtmečiais čia pradėjo dominuoti ekologinė ir biodinaminė vynininkystė.

Joseph Drouhin priklauso Primum Familiae Vini (PFV) – tarptautinei aukščiausios klasės vyną gaminančių šeimų asociacijai, kuri buvo įkurta 1992 metais Roberto Drouhino ir Miguelio Torreso iniciatyva. Tai yra unikali neformali šeimos valdomų įmonių asociacija ne tik vyno, bet ir platesniame verslo pasaulyje. Asociacijos narių tikslas yra ginti ir puoselėti šeimos valdomų įmonių tradicijas ir vertybes, kurias galima būtų perduoti ateities kartoms.

 

Search engine powered by ElasticSuite