Joseph Drouhin Chablis A.O.P.

Joseph Drouhin Chablis A.O.P.

Joseph Drouhin Laforet Chardonnay Bourgogne A.O.P.

Joseph Drouhin Laforet Chardonnay Bourgogne A.O.P.

Joseph Drouhin Rully Blanc A.O.P.

Alkoholio koncentracija
13%
Grynasis kiekis
0,75 l
Spalva / Skonis
Baltasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
12-14⁰C
Laikymo sąlygos
+8 - +20 °
Kiekis pakuotėje
12
Prekės ženklas
Joseph Drouhin
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Burgundija
Apeliacija
Rully Blanc A.O.P.
Sudėtis
Sudėtyje yra sulfitų
29.99
29,99 €
Žymės : VYNAS , Joseph Drouhin , Baltasis , Chardonnay
Yra: Yra sandėlyje
SKU
A25173021

Rully kaimelis yra istorinis - dar romėnų laikais romėnas vardu Rubilius įkūrė vietovę. 

Gamyba ir brandinimas: vynuogės renkamos tik rankiniu budu, veliau jos lengvai spaudžiamos. Misa fermentuojama statinėse, kurių labai maža dalis yra iš naujo ažuolo. Praėjus kelioms savaitems po to, kai atliekama malolaktinė fermentacija, iš vyno pašalinamos nuosedos. Po keleto mėnesių brandinimo statinėse (7-8 menesiai), vynas yra išpilstomas.

Vyno ypatybės: pasižymi šviesia auksine-žalsva spalva, rafinuotu ir elegantišku skoniu su būdingais vaisiniais niuansais. Aromate juntamos augalu ir cinamono užuominos.

Vynas brandintas ąžuolo statinėse 6-8 mėnesius. 

Brendimo potencialas: nuo 2 iki 5 metų. 

GAMINTOJAS

Nuo 1880 m. Drouhin vyndarių šeima tvirtai įsišaknijusi Burgundijos žemėje. Būtent tada ji įsikūrė vynuogyne, kuris buvo įsteigtas 1756 m. Beaune miestelio širdyje.

Pradedant pačiu Joseph Drouhin, firmos įkūrėju, baigiant Frederic Drouhin šiandien, keturios kartos turi pastovią reputaciją – kaip nuolat siekiančių pagaminti tik tobulą vyną. Dėl ištikimybės tradiciniams vynų gamybos metodams Drouhin pavyko atskleisti dvi svarbiausias vyno charakterio savybes – kilmę ir derliaus ypatumus.

Joseph Drouhin yra vienas didžiausių Burgundijos ūkių, kuris valdo 80 ha vynuogynų daugiau nei devyniasdešimtyje skirtingų apeliacijų, kurių tarpe daugiau nei du trečdaliai yra Premier Cru ir Grand Cru kategorijos vynuogynai. Didelė augimviečių įvairovė leidžia atskleisti beveik visus galimus Burgundijos vyno niuansus po vieno ūkio stogu. Joseph Drouhin šeima viena pirmųjų pradėjo taikyti "culture raisonnée" metodiką, kai vynuogynuose vengiama chemikalų, o pastaraisiais dešimtmečiais čia pradėjo dominuoti ekologinė ir biodinaminė vynininkystė.

Joseph Drouhin priklauso Primum Familiae Vini (PFV) – tarptautinei aukščiausios klasės vyną gaminančių šeimų asociacijai, kuri buvo įkurta 1992 metais Roberto Drouhino ir Miguelio Torreso iniciatyva. Tai yra unikali neformali šeimos valdomų įmonių asociacija ne tik vyno, bet ir platesniame verslo pasaulyje. Asociacijos narių tikslas yra ginti ir puoselėti šeimos valdomų įmonių tradicijas ir vertybes, kurias galima būtų perduoti ateities kartoms.

Search engine powered by ElasticSuite