PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
240.99
Kentucky Owl Batch #10
Kentucky Owl Batch #10

Kentucky Owl Batch #10

Tūris
0,7 l
Stiprumas
60.1%
Kilmė
JAV
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Kentucky Owl
240,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 0857361007151

Kentucky Owl Batch #10 – mažos partijos, kraftinis, super premium burbonas. Pagamintas maišant 6 skirtingo amžiaus distiliatus: 4.5 , 7 , 12, 13, 15 ir 16 metų. Šis viskis sujungia vienas seniausių bei vertingiausių viskių partijų Kentucky Owl distilerijoje. Visumoje jaučiamos ryškios ąžuolo natos, persipinančios su vaisių bei prieskonių natomis, atsiradusiomis dėl brandinimo ąžuolo statinėse.

Kompleksiškas ir subalansuotas. Viskio aromate persipina karamelės, šilto skrebučio, muskato riešutų, ąžuolo, odos, sausmedžio ir prieskoniais apibarstytų kriaušių natos. Skonio paletė susideda iš karamelės, vanilės, kepintų zefyrų, taip pat prieskoninio obuolių sidro bei kajeno pipirų natų. Poskonis labai ilgas, jaučiami prieskoniai ir juodieji pipirai.

Žymės : VISKIS , Kentucky Owl
Details

Kentucky Owl Bourbon LLC

Kentucky Owl distileriją įkūrė vietinis Kentukio valstijos vaistininkas Charles Mortimer Dedman 1879 m. Distilerija klestėjo 37 metus iki „sauso įstatymo”. 1916 m. valdžia konfiskavo 260 000 galonų (984 100 l) Kentucky Owl burbono atsargų. Netrukus valstybinėje saugykloje kilo gaisras, kuris sukėlė įtarimų, nes pastatas su tokiomis atsargomis turėjo degti kelias paras, o sudegė per keletą valandų.  Sklido kalbos, kad Al Capone ar kitas interesantas sukėlė gaisrą jau tuščioje valstybinėje saugykloje, kad pridengtų Kentucky Owl burbono vagystę ir patenkintų “speakeasy” barų burbono paklausą Čikagoje.

Dixon Dedman, distilerijos įkūrėjo proproanūkis , po prohibicijos įstatymo panaikinimo pasiryžo  atgaivinti Kentucky Owl. Pimoji ribota butelių partija (1506 but.) buvo išparduota išskirtinai valstijoje už neįtikėtinai aukštą kaip naujam burbonui kainą. Sekančios partijos taip pat buvo ribotos.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]