PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
3.99
Khortytsa Platinum
Khortytsa Platinum

Khortytsa Platinum

Tūris
0.2
Stiprumas
40%
Kilmė
Ukraina
Prekės ženklas
Khortytsa
3,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 4820229032288

Khortytsa Platinum yra subalansuoto ir minkšto skonio degtinė, kurios filtravimo procesą sudaro net septyni etapai. Ši degtinė yra pagaminta iš gyvo šaltinio vandens ir aukščiausios kokybės kviečių spirito. Tinkama vartoti atšaldyta arba kokteiliuose.

Details

Khortytsa pavadinimas kyla iš Chortycia salos, kuri yra didžiausia Dniepro upės sala, netoli Zaporožės. Čia pat yra įsikūrusi spirito varykla, kurioje yra pilstoma Khortytsa degtinė. Šiuo metu Khortytsa yra antras didžiausias degtinės prekės ženklas pasaulyje pagal pardavimo kiekius, kurie pasiekė 10.4 mln. 9L dėžių 2020 metais, ir pirmauja pagal augimo tempą tarp trijų didžiausių degtinės prekės ženklų (pagal Drink International’s Millionaire's Club 2021). Khortytsa yra eksportuojama į daugiau nei 80 pasaulio šalių. 
Šios degtinės gamyboje taikoma pažangi septynių žingsnių filtravimo technologija, panaudojant šungitą, platiną ir sidabrą, o pati degtinė gaminama iš gyvo šaltinio vandens ir aukščiausios rūšies kviečių spirito.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]