PART OF AMBER BEVERAGE GROUP
Visos kategorijos
1.25
Moskovskaya Street Pink Moscow Mule
Moskovskaya Street Pink Moscow Mule

Moskovskaya Street Pink Moscow Mule

Tūris
0,25 l
Stiprumas
5%
Kilmė
Latvija
Prekės ženklas
Moskovskaya
1,25 € + 0,10 € užstato mokestis
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 4750021009914

MOSKOVSKAYA STREET pristato net dvi Moscow Mule kokteilio versijas spalvingose skardinėse:

Klasikinį MOSCOW MULE kokteilį, kurio sudėtyje ir aromate vyrauja mėta bei šviežio imbiero natos, o poskonyje atsiskleidžia žaliosios citrinos sultys. Kokteiliui pagaminti naudojama originali „Moskovskaya“ degtinė.

PINK MOSCOW MULE kokteilyje ryškios aviečių ir šviežio imbiero natos, kurios vyrauja tiek skonyje, tiek aromate. Poskonyje atsiskleidžia žaliosios citrinos sultys. Kokteiliui pagaminti naudojama originali „Moskovskaya Pink“ degtinė.

Žymės : KOKTEILIAI , Moskovskaya
Details

Moscow Mule – tai klasikinis degtinės kokteilis, sukurtas 1941 metais Manhetene, Niujorke. Pagrindiniai kokteilio ingredientai – degtinė, nealkoholinis imbierinis alus ir žalioji citrina.

Moscow Mule kokteilis prestižiniuose Drinks International 2020 apdovanojimuose barmenų buvo įvertintas 13-ta vieta pagal populiarumą baruose (iš 50).

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestuose gausite ne vėliau kaip per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: ADLT.e-commerce@amberbev.com