toscana vynas raudonasis

Le Serre Nuove dell`Ornellaia Bolgheri D.O.C. 2020 1.5l

Laurent Perrier Brut Millesime 2012 (dėž.)

Laurent Perrier Brut Millesime 2012 (dėž.)

Laurent Perrier Brut Millesime 2012

Spalva / Skonis
Baltasis / Brut
Grynasis kiekis
0,75 l
Alkoholio koncentracija
12%
Pateikimo temperatūra, oC
9-11⁰C
Laikymo sąlygos
+8 - +20 °
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
LAURENT PERRIER
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Šampanė
Apeliacija
Champagne A.O.C.
60.99
60,99 €
Žymės : PUTOJANTIS VYNAS , Laurent Perrier
Yra: Yra sandėlyje
SKU
A15207058

Brut Millesime gaminamas tik išskirtinai geriausio derliaus metais. Butelyje šampanas brandinamas mažiausiai 7 metus. 

Tai retas ir išskirtinis šampanas, kuris atspindi išskirtinių metų charakteristikas Laurent Perrier šampano namų stiliumi.Idealiai tinkamas tolimesniam brandinimui butelyje. 

Šampanas pasižymi šviesia aukso geltonumo spalva ir smulkiais, ilgai taurėje išliekančiais burbuliukais. Aromatas gaivus, atskleidžiantis kompleksiškas ananasų, džiovintų abrikosų bei migdolų natas. Subalansuotas švelnus skonis su su ilgai išliekančiu poskoniu.

GAMINTOJAS

Laurent-Perrier yra ir visada buvo tarp lyderių unikalių, subtilių, elegantiškų šampanų gamyboje. Per daugiau nei 200 metų istoriją Laurent-Perrier pasiekė, kad jų gaminamas vynas taptų vienu iš garsiausių pasaulyje šampano prekinių ženklų, o jų įmonė - didžiausi šeimos valdomi šampano namai.

Vyninės istorija prasidėjo 1812 metais, Tours – sur – Marne kaimelyje, o jos vardas kilęs iš Laurent našlės Mathilde Emilie Perrier. Atsigavimas ir plėtra prasidėjo po Antrojo pasaulinio karo kuomet Bernard de Noncourt plėtė turimą vynuogynų teritoriją, didino gamybą ir jos eksportą, kuris išsiplėtė į 147 šalis visame pasaulyje. Dabar šiems namams priklauso 150 hektarų vynuogynų, kurie yra įsišakniję geriausiuose Grand Cru statusą turinčiuose Bouzy, Ambonnay ir Tours – sur – Marne kaimeliuose, Montagne de Reims ir Côte des Blancs subregionuose.

Laurent Perrier šampano buteliai turi unikalų ir originalų dizainą, įkvėptą XVII amžiaus pūsto stiklo butelių ir tapo tradicijos, rafinuotumo ir dėmesio kiekvienai detalei simboliu.

2001 m. Laurent-Perrier tapo oficialiu Relais & Châteaux (tarptautinės asociacijos, atsakingos už nepriklausomų, išskirtiniu žavesiu ir individualumu pasižyminčių viešbučių skatinimą) partneriu.

Search engine powered by ElasticSuite