Laurent Perrier Brut Millesime 2015 (dėž.)

Grynasis kiekis
0.75
Alkoholio koncentracija
12%
Skonis
Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
9-11⁰C
Prekės ženklas
Laurent Perrier
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Campania
Apeliacija
Champagne A.O.C.
Vynuogės
Pinot Noir
99
99,00 €
Yra: Yra sandėlyje
SKU
A15207061

Brut Millesime gaminamas tik išskirtinai geriausio derliaus metais. Butelyje šampanas brandinamas mažiausiai 7 metus. Tai retas ir išskirtinis šampanas, kuris atspindi išskirtinių metų charakteristikas Laurent Perrier šampano namų stiliumi.Idealiai tinkamas tolimesniam brandinimui butelyje.

Savybės: Šampanas pasižymi balto aukso spalva su blizgesiu. Bičių vaško, cukruotos citrinos, sausmedžio ir gudobelės aromatai su skrebučio ir apelsino natomis.

Laurent-Perrier yra ir visada buvo tarp lyderių unikalių, subtilių, elegantiškų šampanų gamyboje. Per daugiau nei 200 metų istoriją Laurent-Perrier pasiekė, kad jų gaminamas vynas taptų vienu iš garsiausių pasaulyje šampano prekinių ženklų, o jų įmonė - didžiausi šeimos valdomi šampano namai. Vyninės istorija prasidėjo 1812 metais, Tours – sur – Marne kaimelyje, o jos vardas kilęs iš Laurent našlės Mathilde Emilie Perrier. Atsigavimas ir plėtra prasidėjo po Antrojo pasaulinio karo kuomet Bernard de Noncourt plėtė turimą vynuogynų teritoriją, didino gamybą ir jos eksportą, kuris išsiplėtė į 147 šalis visame pasaulyje. Dabar šiems namams priklauso 150 hektarų vynuogynų, kurie yra įsišakniję geriausiuose Grand Cru statusą turinčiuose Bouzy, Ambonnay ir Tours – sur – Marne kaimeliuose, Montagne de Reims ir Côte des Blancs subregionuose. Laurent Perrier šampano buteliai turi unikalų ir originalų dizainą, įkvėptą XVII amžiaus pūsto stiklo butelių ir tapo tradicijos, rafinuotumo ir dėmesio kiekvienai detalei simboliu. 2001 m. Laurent-Perrier tapo oficialiu Relais & Châteaux (tarptautinės asociacijos, atsakingos už nepriklausomų, išskirtiniu žavesiu ir individualumu pasižyminčių viešbučių skatinimą) partneriu.
Search engine powered by ElasticSuite