PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
97.99
Laurent Perrier Cuvee Rose Brut (metal.)
Laurent Perrier Cuvee Rose Brut (metal.)

Laurent Perrier Cuvee Rose Brut (metal.)

Spalva / Skonis
Baltasis / Brut
Tūris
0,75 l
Stiprumas
12%
Pateikimo temperatūra, oC
8-10⁰C
Prekės ženklas
Laurent Perrier
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Šampanė
Apeliacija
Champagne A.O.C.
Vynuogės
Pinot Noir
97,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 3258434140008
Details

Laurent-Perrier Cuvée Rosé šampanas unikalus savo istorija, gamyba bei butelio dizainu. Laurent-Perrier Cuvée Rosé butelis pasižymi gracingomis, kilniomis  linijomis ir tuo išsiskiriantis iš kitų šampanų. Bernard de Nonancourt (tapo prezidentu 1949 metais) dėka Cuvée Rosé Laurent-Perrier buvo pristatytas rinkai 1968 metais. Kad padidinti šio šampano vertę Bernard de Nonancourt nusprendė pristatyti unikaliame butelyje. Įkvėpimas atsirado pamatant trumpus ir storus butelius pagamintus dar Karaliaus Henri IV laikais. Ant šių butelių buvo užanspauduota LP monograma. Tuo metu įpakavimas atrodė labai moderniai ir vis keitėsi nuo 1968 metų.

Laurent Perrier Rose  šampanui pagaminti vynuogės atkeliauja iš 10  geriausių Cru (kaimelių) Montagne de Reims vietovės. Gaminant Laurent Perrier Cuvée Rosé, Pinot Noir vynuogės surenkamos iki tam tikro sunokimo lygio ir toliau perrenkamos rankomis. Maceracija trunka 48-72 valandas nuo surinkimo ir įgauna delikačią lašišos raudonumo spalvą bei Pinot Noir vynuogių aromatines savybes.

 Butelyje vynas kartu su mielių nuosėdomis brandinamas apie 5 metus. Aromate ir skonyje dominuoja raudonos uogos - avietės, braškės, trešnės.

Laurent Perrier Cuvee Rose - rausvųjų šampanų kategorijos etalonas. 

GAMINTOJAS

Laurent-Perrier yra ir visada buvo tarp lyderių unikalių, subtilių, elegantiškų šampanų gamyboje. Per daugiau nei 200 metų istoriją Laurent-Perrier pasiekė, kad jų gaminamas vynas taptų vienu iš garsiausių pasaulyje šampano prekinių ženklų, o jų įmonė - didžiausi šeimos valdomi šampano namai.

Vyninės istorija prasidėjo 1812 metais, Tours – sur – Marne kaimelyje, o jos vardas kilęs iš Laurent našlės Mathilde Emilie Perrier. Atsigavimas ir plėtra prasidėjo po Antrojo pasaulinio karo kuomet Bernard de Noncourt plėtė turimą vynuogynų teritoriją, didino gamybą ir jos eksportą, kuris išsiplėtė į 147 šalis visame pasaulyje. Dabar šiems namams priklauso 150 hektarų vynuogynų, kurie yra įsišakniję geriausiuose Grand Cru statusą turinčiuose Bouzy, Ambonnay ir Tours – sur – Marne kaimeliuose, Montagne de Reims ir Côte des Blancs subregionuose.

Laurent Perrier šampano buteliai turi unikalų ir originalų dizainą, įkvėptą XVII amžiaus pūsto stiklo butelių ir tapo tradicijos, rafinuotumo ir dėmesio kiekvienai detalei simboliu.

2001 m. Laurent-Perrier tapo oficialiu Relais & Châteaux (tarptautinės asociacijos, atsakingos už nepriklausomų, išskirtiniu žavesiu ir individualumu pasižyminčių viešbučių skatinimą) partneriu.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]