Jack Daniel’s Bonded Tennessee

Jack Daniel’s Bonded Tennessee

Laurent Perrier Grand Siecle Nr. 26 (dėž.)

Spalva / Skonis
Baltasis / Brut
Grynasis kiekis
0,75 l
Alkoholio koncentracija
12%
Pateikimo temperatūra, oC
10-12⁰C
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
LAURENT PERRIER
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Šampanė
Apeliacija
Champagne A.O.C.
Vynuogės
Pinot Noir/Chardonnay
175
175,00 €
Yra: Yra sandėlyje
SKU
A15207060

Pirmą kartą pagamintas 1959 metais Grand Siecle - Laurent-Perrier šampano namų Prestige Cuvee. Gaminant šį šampaną buvo nuspręsta laikytis dviejų taisyklių: naudoti skirtingų Gran Cru klasifikaciją turinčių kaimelių bei 3 skirtingų išskirtinių derlių vyną. 

Tai vienas labiausiai vertinamų šampanų pasaulyje. 

Laurent Perrier Grand Siecle pasižymi spindinčia spalva su gelsvu atspalviu. Aromatas elegantiškas, turtingas su medaus, žemės riešutų ir skrudintų migdolų užuominomis. Skonis sodrus ir tuo pačiu puikiai subalansuotas su nepaprastai ilgai išliekančiu poskoniu.

Nr. 26 - tai 2012, 2008 ir 2007 metų derliaus mišinys. Vynas antrinės fermentacijos butelyje metu yra brandintas 10 metų.

GAMINTOJAS

Laurent-Perrier yra ir visada buvo tarp lyderių unikalių, subtilių, elegantiškų šampanų gamyboje. Per daugiau nei 200 metų istoriją Laurent-Perrier pasiekė, kad jų gaminamas vynas taptų vienu iš garsiausių pasaulyje šampano prekinių ženklų, o jų įmonė - didžiausi šeimos valdomi šampano namai.

Vyninės istorija prasidėjo 1812 metais, Tours – sur – Marne kaimelyje, o jos vardas kilęs iš Laurent našlės Mathilde Emilie Perrier. Atsigavimas ir plėtra prasidėjo po Antrojo pasaulinio karo kuomet Bernard de Noncourt plėtė turimą vynuogynų teritoriją, didino gamybą ir jos eksportą, kuris išsiplėtė į 147 šalis visame pasaulyje. Dabar šiems namams priklauso 150 hektarų vynuogynų, kurie yra įsišakniję geriausiuose Grand Cru statusą turinčiuose Bouzy, Ambonnay ir Tours – sur – Marne kaimeliuose, Montagne de Reims ir Côte des Blancs subregionuose.

Laurent Perrier šampano buteliai turi unikalų ir originalų dizainą, įkvėptą XVII amžiaus pūsto stiklo butelių ir tapo tradicijos, rafinuotumo ir dėmesio kiekvienai detalei simboliu.

2001 m. Laurent-Perrier tapo oficialiu Relais & Châteaux (tarptautinės asociacijos, atsakingos už nepriklausomų, išskirtiniu žavesiu ir individualumu pasižyminčių viešbučių skatinimą) partneriu.

Search engine powered by ElasticSuite