PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
99
Luce Toscana I.G.P.
Luce Toscana I.G.P.

Luce Toscana I.G.P.

Stiprumas
14.5%
Tūris
0,75 l
Spalva / Skonis
Raudonasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
16-18⁰C
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Luce Della Vite
Kilmė / Regionas
Italija / Toskana
Apeliacija
Toscana I.G.P.
Vynuogės
Sangiovese
99,00 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 8002366001044
Details

Luce buvo pirmas vynas Montalcino apylinkėse pagamintas maišant Sangiovese ir Merlot vynuoges.

Puikios rubino raudonumo spalvos vynas, pasižymintis švelniais, tačiau aiškiais miško uogų bei vyšnių aromatais su kakavos bei balzamiko tonais. Skonis elegantiškas, su mineralų užuominomis bei harmoningais taninais.

Vynas 24 mėnesius brandintas ąžuolo statinėse. 

GAMINTOJAS

„Luce Della Vite“ vyninė buvo įkurta 1995 m., bendradarbiaujant dviem garsioms vyno pasaulio šeimoms – Marchesi de Frescobaldi ir Robert Mondavi. Ūkis, esantis Montalchino apylinkėse, į pietvakarius nuo šiuo viduramžių miestelio, apima 192 hektarus, iš kurių 30 hektarų sudaro vynuogynai. 

Tai vienas aukščiausiai esančių dvarų Montalchino apylinkėse. Altitudė čia svyruoja nuo 350 iki 420 metrų. Aukštesnės vietovės yra idealios Sangiovese vynuogėms augti, tuo tarpu žemesniosios, derlingesnės yra puikios Merlot vynuogėms.

Šiuo metu vyninė valdoma Frescobaldi šeimos. 

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]