PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
38.99
Monkey Shoulder Smokey
Monkey Shoulder Smokey

Monkey Shoulder Smokey

Tūris
0,7 l
Stiprumas
40%
Kilmė
Škotija
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Monkey Shoulder
38,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 5010327655628
Skoninės savybės: Kvapas: žalieji melionai, deginta apelsino žievelė; Skonis: aiškus vanilės skonis, susipinantis su žemiškomis natomis; Poskonis: deginta karamelė kartu su dūminiu poskoniu.
Žymės : VISKIS , Monkey Shoulder
Details
Monkey Smokey yra trijų Škotijos Speyside regione pagamintų salyklinių viskių derinys, kuris pasižymi dūminio skonio natomis. Dėl brandinimo ex-burbono ąžuolo statinėse, jis turi vanilės bei juodųjų pipirų skonį, kartu pasižymintį citrusinių vaisių ir žemiškų aromatų savybėmis, su sauso dūmo palete ir aromatu. Dūmiškumas jame nėra išreikštas labai stipriai, jis subalansuotas ir jaučiamas viso ragavimo metu. Miežių džiovinimui naudojamos ne Islay, o Highlands durpės. TRYS beždžionės ant butelio simboliškai atvaizduoja TRIS salyklinius viskius, esančius butelyje. Kiekvienas Monkey Shoulder sudėtyje esantis salyklinis viskis yra brandintas statinėse, kuriose prieš tai buvo laikytas burbonas. Brandinimas šiems viskiams suteikia švelnų sodrios vanilės skonį, kuris puikiai atsiskleidžia tiek geriant viskį kokteiliuose, tiek su ledu. Monkey Shoulder yra 100% salyklinis viskis, jo sudėtyje nėra grūdinio viskio. Skoninės savybės: Kvapas: žalieji melionai, deginta apelsino žievelė; Skonis: aiškus vanilės skonis, susipinantis su žemiškomis natomis; Poskonis: deginta karamelė kartu su dūminiu poskoniu.
Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]