PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
18.99
Paul Jaboulet Gigondas Pierre Aiguille A.C. 2018
Paul Jaboulet Gigondas Pierre Aiguille A.C. 2018

Paul Jaboulet Gigondas Pierre Aiguille A.C. 2018

Stiprumas
14%
Tūris
0,75 l
Spalva / Skonis
Raudonasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
16-18⁰C
Kiekis pakuotėje
12
Prekės ženklas
Paul Jaboulet
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Ronos slėnis
Apeliacija
Gigondas Pierre Aiguille A.O.P.
Vynuogės
Grenache, Mourvedre, Syrah
Dera su
18,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 3105713150176
Details

Gigondas yra Pietų Ronos slėnio apeliacija, kuri dar vadinama mažuoju garsiosios Chateauneuf-du-Pape broliu.  

Tamsiai raudonos spalvos su rudais atspalviais. Vynas yra pilno skonio, su švelniai jaučiamais taninais. Jaunas vynas turi šviežių raudonųjų vaisių ir uogų aromatus. Toliau brandinamas, vynas įgauna sausų vaisių (graikinių riešutų) ir džiovintų slyvų skonį.

GAMINTOJAS

1834 m., kai Antoine'as Jaboulet'as įkūrė verslą Tain l'Hermitage mieste, siekdamas gaminti puikius vynus, savo būsimą profesiją jis suprato kaip vynuogynų auginimą ir žemės kokybės palaikymą. Remiantis šia filosofija įsigijo  pirmuosius vynuogynus ir garsiuose Hermitage šlaituose ir Crozes Hermitage lygumose.

2006 m. Freys šeima („Chateau La Lagune“ savininkai Bordo mieste) įsigijo Paulą Jaboulet Aine'ą verslą mirus Gerard Jaboulet, Ronos slėnio Ambasadoriui. Vyriausioji dukra Caroline Frey (vyriausioji vyndarė) su komanda dirba siekdama tobulumo, derinant pažangiausios vyndarystės principus su kruopščia vynmedžių priežiūra, išaugintų išskirtiniuose mikroklimatuose. Nuo to laiko įsigyta vynuogynai Cote Rotie, Condrieu ir Crozes Hermitage apeliacijose. Visi vynuogynai yra sertifikuoti kaip ekologiški ir laikomasi biodinaminės vyndarystės principų.

Garsiausias Paul Jaboulet vynas yra Hermitage La Chapelle, pavadintas koplyčios, pastatytos 1235 metais ir iš kurios atsiveria vaizdas į vynuogynus, vardu. Koplyčia Paul Jaboulet Aine vyninei priklauso nuo Pirmojo pasaulinio karo pabaigos - tai Ronos slėnio ikona ir žymi kur auginami geriausi vynmedžiai.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: ADLT.e-commerce@amberbev.com