PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
6.49
Riporta Primitivo Puglia IGP
Riporta Primitivo Puglia vynas Italija

Riporta Primitivo Puglia IGP

Stiprumas
12%
Tūris
0,75 l
Spalva / Skonis
Raudonasis / Sausas
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Riporta
Kilmė / Regionas
Italija / Italija
Apeliacija
Puglia IGT
Vynuogės
Primitivo
Dera su
6,49 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 8019873925145
Žymės : vynas , wine , primitivo , Riporta , Italija
Details

Rubino raudonumo spalva su violetiniais atspindžiais. Vyrauja intensyvūs vaisiški bei prieskoniški aromatai su juodųjų serbentų bei gervuogių natomis. Elegantiškas, ilgas, puikiai subalansuotas skonis.

GAMINTOJAS

Pripažinti pasaulyje bei turintys didžiulę patirtį vyndariai Filippo Baccalaro ir Teo D'Apolito ilgiau nei 10 metų tyrinėjo vynuogynus Salento regione. Dėka šio darbo bei pritaikytų šiuolaikinių gamybos technologijų pagaminami daugeliu apdovanojimų įvertinti vynai.

Šis projektas gimė iš noro sukurti vynų liniją, kuri reprezentuoja ne tik vieno regiono esmę, bet kad tai būtų visos Pietų Italijos vyno paveldo Ambasadorius.

„Riporta“ atspindi „Pagaminta Italijoje“  meistriškumą, pasirinkdama geriausias vynuogių veisles trijuose Pietų Italijojos regionuose: Abrucuose, Apulijoje bei Sicilijoje.

Iš italų kalbos žodis Riporta reiškia „Atsinešti“.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: ADLT.e-commerce@amberbev.com