PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
33.99
Roku Gin (dėž. + stiklinė)
Roku Gin (dėž. + stiklinė)

Roku Gin (dėž. + stiklinė)

Tūris
0,7 l
Stiprumas
43%
Kilmė
Japonija
Prekės ženklas
Roku
Kiekis pakuotėje
6
33,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 4779033201925

Kvapas: sakurų žiedai ir žalioji arbata, kurie suteikia gėliškus bei saldžius aromatus;

Skonis: kompleksiškas, daugialypis bei harmoningas. Degustuojant galima pajausti tradicinio džino skonį, susijungiantį su japoniškų citrusinių vaisių skoniu.

Poskonis: japoniški Sansho pipirai suteikia gaivių bei šiek tiek aštresnių skonio natų.

Žymės : GIN , Roku
Details

Osaka provincijoje, Japonijoje, easnčioje Suntory distilerijoje yra kuriami aukščiausios kokybės džinai, atsižvelgiant į ilgametes tradicijas, puoselėjamas nuo pat 1899-ųjų. Shinjiro Torii, Suntory namų pirmtakas 1919-ais metais sukūrė ROKU džiną, kuris išvertus iš japonų kalbos reiškia skaičių šeši. Būtent todėl, kiekviename džino butelyje galima rasti būtent šešis japoniškus botaninius augalus, naudojamus tik šio džino gamyboje: sakurų žiedai bei lapeliai, Yuzu citrusinių vaisių žievelės, Sencha bei Gyokuro žaliųjų arbatų lapeliai, Sansho pipirai. Botaniniai augalai yra distiliuojami atskirai, atsižvelgiant į skonines ir aromatines savybes.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]