PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
13.99
Stoli® vodka
Stoli® vodka

Stoli® vodka

Tūris
0,7 l
Stiprumas
40%
Kiekis pakuotėje
12
Kilmė
Latvija
Prekės ženklas
Stoli®
13,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 4750021000140

Degtinės filtracija vyksta per kvarcinį smėlį ir beržo anglis, dėl ko įgija išskirtinį švelnumą bei pasižymi maltų juodųjų pipirų natomis, persipinančiomis su saldžiomis bei kremiškomis, šiek tiek anyžių, paprastąjį saldymedį bei saldžius citrusinius vaisius, primenančiomis skonio natomis.

Žymės : DEGTINĖ , Stolichnaya®
Details

Stoli® Premium degtinė yra gaminama ir išpilstoma Latvijas Balzams gamykloje Rygoje, Latvijoje. Prekės ženklai yra registruoti US TTB (Alcohol and Tobacco Tax and Trade Bureau (liet. Alkoholio ir Tabako Mokesčių ir Prekybos Sąjunga)) kaip Latvijos gaminiai.

1997 metais įsigijęs sunkiai besiverčiantį verslą, SPI Group® savininkas Yuri Shefler pavertė Stoli® prekinį ženklą į pasauliniu mąstu žinomą įmonę. 2000 metais vienas iš pirmųjų Putino režimo pavyzdžių buvo Stoli® identifikacija kaip vertingo valstybei turto, ko pasekoje buvo bandyta perimti prekinio ženklo kontrolę. Putinas kovojo dėl Stoli® degtinės bei kitų prekinių ženklų nacionalizavimo visame pasaulyje. Lai visa tai nepavyko, režimas įkūrė FKP Soyuzplodoimport (taip pat žinomą kaip FTE Soyuzplodoimport) – Rusijos valstybinę įmonę, sukurtą 2002 m., siekiant kovoti su prekių ženklų registracijos teisėmis visame pasaulyje. Maskvoje įsikūrusi FKP Soyuzplodoimport keliose rinkose parduoda prastesnės kokybės rusišką gaminį Stolichnaya. Produktas yra lengvai atskiriamas nuo Stoli® Group platinamos Stolichnaya® degtinės, nes etiketėje aiškiai nurodyta, kad produktas pagamintas Rusijoje. Stoli® Group neturi jokių ryšių su šiuo Rusijos valstybės platinamu produktu nei gamybos, nei ideologijos prasme. FKP Soyuzplodoimport neturi teisės parduoti savo gaminių 150-yje pasaulio šalių, įskaitant Lietuvą, kur SPI Group®  priklauso Stolichnaya® prekės ženklo teisės ir kur teisėtai galima parduoti tik Latvijoje pagamintą degtinę.

Stoli® Group remia Ukrainą aukodama „World Central Kitchen“ (WCK), ne pelno siekiančiai organizacijai, kuri yra pirmoji priešakinėse linijose tiekianti maistą, reaguodama į humanitarinės krizės veiksnius.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]