Maison Castel Bordeaux AOP (dėž.)

Maison Castel Bordeaux AOP (dėž.)

Maison Castel Cuvee Blanche Blanc de Blancs Brut

Maison Castel Cuvee Blanche Blanc de Blancs Brut

Stoli®Liberate Your Spirit Night vodka

Grynasis kiekis
0,7 l
Alkoholio koncentracija
40%
Kiekis pakuotėje
12
Kilmė
Latvija
Prekės ženklas
Stoli®
13.99
13,99 €
Žymės : DEGTINĖ , Stoli®
Yra: Deja, išparduota
SKU
A26344045

Stoli Limited Edition degtinė – tai žymaus Amerikos menininko Jayson Naylor kūrinys.

Degtinės filtracija vyksta per kvarcinį smėlį ir beržo anglis, dėl ko įgija išskirtinį švelnumą bei pasižymi maltų juodųjų pipirų natomis, persipinančiomis su saldžiomis bei kremiškomis, šiek tiek anyžių, paprastąjį saldymedį bei saldžius citrusinius vaisius, primenančiomis skonio natomis.

Stoli Limited Edition degtinė – tai žymaus Amerikos menininko Jayson Naylor kūrinys.

Stoli® Premium degtinė yra gaminama ir išpilstoma Latvijas Balzams gamykloje Rygoje, Latvijoje. Prekės ženklai yra registruoti US TTB (Alcohol and Tobacco Tax and Trade Bureau (liet. Alkoholio ir Tabako Mokesčių ir Prekybos Sąjunga)) kaip Latvijos gaminiai.

1997 metais įsigijęs sunkiai besiverčiantį verslą, SPI Group® savininkas Yuri Shefler pavertė Stoli® prekinį ženklą į pasauliniu mąstu žinomą įmonę. 2000 metais vienas iš pirmųjų Putino režimo pavyzdžių buvo Stoli® identifikacija kaip vertingo valstybei turto, ko pasekoje buvo bandyta perimti prekinio ženklo kontrolę. Putinas kovojo dėl Stoli® degtinės bei kitų prekinių ženklų nacionalizavimo visame pasaulyje. Lai visa tai nepavyko, režimas įkūrė FKP Soyuzplodoimport (taip pat žinomą kaip FTE Soyuzplodoimport) – Rusijos valstybinę įmonę, sukurtą 2002 m., siekiant kovoti su prekių ženklų registracijos teisėmis visame pasaulyje. Maskvoje įsikūrusi FKP Soyuzplodoimport keliose rinkose parduoda prastesnės kokybės rusišką gaminį Stolichnaya. Produktas yra lengvai atskiriamas nuo Stoli® Group platinamos Stolichnaya® degtinės, nes etiketėje aiškiai nurodyta, kad produktas pagamintas Rusijoje. Stoli® Group neturi jokių ryšių su šiuo Rusijos valstybės platinamu produktu nei gamybos, nei ideologijos prasme. FKP Soyuzplodoimport neturi teisės parduoti savo gaminių 150-yje pasaulio šalių, įskaitant Lietuvą, kur SPI Group®  priklauso Stolichnaya® prekės ženklo teisės ir kur teisėtai galima parduoti tik Latvijoje pagamintą degtinę.

Stoli® Group remia Ukrainą aukodama „World Central Kitchen“ (WCK), ne pelno siekiančiai organizacijai, kuri yra pirmoji priešakinėse linijose tiekianti maistą, reaguodama į humanitarinės krizės veiksnius.

Search engine powered by ElasticSuite