PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
31.99
Torres Alta Luz Cristalino (dėž.)

Torres Alta Luz Cristalino (dėž.)

Tūris
0,7 l
Stiprumas
36%
Kilmė
Ispanija
Prekės ženklas
Torres
Kiekis pakuotėje
12
31,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 8410113558008

Skaidrus brendis Torres Alta Luz Cristalino – tai inovatyvus Torres Brandy distilerijos kūrinys. Po brandinimo prancūziško ąžuolo statinėse brendis yra filtruojamas panaudojant mineralus, kurių pagalbą pašalinama spalva, tačiau išsaugomos ir subalansuojamos skonio bei aromato savybės.     

Žymės : BRANDY , Torres
Details

Po brandinimo prancūziško ąžuolo statinėse brendis yra filtruojamas panaudojant mineralus, kurių pagalba pašalinama spalva, tačiau išsaugomos ir subalansuojamos skonio bei aromato savybės.

Šis skaidrus krištolinio blizgesio brendis atskleidžia saldžius vaisiškus aromatus, kuriuos papildo žoliškos ir citrusinės pirminės žaliavos natos, o medaus ir vanilės natos suteikiamos brandinimo skrudintoje ąžuolo statinėje dėka. Burnoje brendis yra švelnios tekstūros, salsvo vaisiško skonio ir švaraus, aromatingo poskonio. Rekomenduojama patiekti atvėsinta arba su ledu.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]