PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
71.49
Torres Mas La Plana Penedes D.O.
Torres Mas La Plana Penedes D.O.

Torres Mas La Plana Penedes D.O.

Stiprumas
13.5%
Tūris
0,75 l
Spalva / Skonis
Raudonasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
16-18⁰C
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Torres
Kilmė / Regionas
Ispanija / Penedes
Apeliacija
Penedes D.O.
Vynuogės
Cabernet Sauvignon
71,49 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 8410113003126
Details

Cabernet Sauvignon vynuogės, iš kurių daromas šis raudonasis vynas, yra renkamos istoriniame 29 ha Mas La Plana vynuogyne, kuriame senų vynmedžių amžius svyruoja nuo 40 iki 60 metų. Sąnašinis dirvožemis, kurį sudaro žvyro, smėlio ir molio sluoksniai turi vidutinį vandens pralaidumą, kas yra privalumas šiltame Penedeso klimate. Cabernet Sauvignon vynuogių kekės skinamos rankomis pasirinktuose vynuogyno ploteliuose priklausomai nuo konkretaus derliaus charakteristikų, tad šio vyno gamybai kasmet panaudojama tik geriausiai įvertinta Mas La Plana vynuogyno derliaus dalis. Vynas yra brandinamas 18 mėnesių prancūziško ąžuolo statinėse, kurių 85 proc. yra naujos. Po pasirodymo rinkoje šis vynas tinkamas brandinti butelyje ir savo piką pasiekia mažiausiai po 10-15 metų.

Pirmasis Mas La Plana vyno derlius buvo pagamintas 1970 metais ir per tą laiką tapo daugiausiai apdovanojimų pelniusiu Cabernet Sauvignon vynu iš Ispanijos. Jau 1979-aisiais buvo nuspręsta šį vyną pristatyti viename prestižiškiausių to meto vyno konkursų – Paryžiaus vynų olimpiadoje „Gault-Millau“, kur „Torres Mas La Plana“ laimėjo aukso medalį. Šis aukštas apdovanojimas buvo pasiektas aklos degustacijos metu varžantis su geriausiais pasaulio vynais.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: [email protected]