PART OF AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA
Visos kategorijos
39
Torres Perpetual Priorat D.O.Q.
Torres Perpetual Priorat D.O.Q.

Torres Perpetual Priorat D.O.Q.

Stiprumas
15%
Tūris
0,75 l
Spalva / Skonis
Raudonasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
16-18⁰C
Kiekis pakuotėje
6
Prekės ženklas
Torres
Kilmė / Regionas
Ispanija / Prioratas
Apeliacija
Priorat D.O.Q.
Vynuogės
Carinena, Garnacha Tinta
39,00 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 8410113003720
Details

Perpetual raudonasis vynas gaminamas iš senų 80-100 metų amžiaus Cariñena ir Garnacha vynmedžių derliaus, augančių ant stačių akmeningų šlaitų El Lloar, Bellmunt, El Molar ir Porrera vietovėse. Priorato vietovių dirvožemyje dominuoja skalūnas, kuris turi aukštą vandens pralaidumą, todėl vynmedžiai turi skverbtis itin giliai, kad apsirūpintų reikiamomis medžiagomis, o tai savo ruožtu natūraliai riboja derlingumą ir koncentruoja aromatines vynuogių savybes.

Seni Priorato vynmedžiai įgalina sukurti ryškaus, išskirtinio skonio vyną, kuriam būdinga tamsi, intensyvi rubino spalva, uogienės (vyšnių ir juodųjų serbentų), prieskonių aromatai su mineralų natomis. Skonis intensyvus ir galingas. Puikus balansas tarp vaisinių ir prieskoninių tonų, pasiektas dėka brandinimo naujose ąžuolo statinėse. Poskonyje išryškėja šokolado ir tabako natos. Vynas 18 mėn. brandinamas prancūziško ąžuolo statinėse ir tinkamas papildomai brandinti butelyje bent 10-15 metų.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose pristatome per 2 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: amberdrinks@amberbev.com